“Gang Zielonej Rękawiczki 2”, czyli seniorki vs. mafiozo na pełnym zwiastunie Netflixa

20.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Gang Zielonej Rękawiczki 2”, czyli seniorki vs. mafiozo na pełnym zwiastunie Netflixa
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Uwielbiany przez widownię, polski serial Netflixa – “Gang Zielonej Rękawiczki” – już niebawem powróci z 2. sezonem. Tymczasem serwis udostępnił jego pełny zwiastun. Co skłoni bohaterki do ponownego przywdziania zielonych rękawiczek?

Gang Zielonej Rękawiczki 2 – pełny zwiastun już dostępny 

“Gang Zielonej Rękawiczki” to świetnie przyjęty, polski serial, który relacjonuje szalone perypetie trzech przyjaciółek-seniorek na ścieżce przestępczej. Choć po wydarzeniach z sezonu 1. bohaterki postanowiły porzucić swoje ryzykowne zapędy, te dochodzą do głosu po raz kolejny. Jak bowiem czytamy w oficjalnym opisie:

Po ucieczce w Bieszczady Gang Zielonej Rękawiczki postanawia zawiesić swoje zielone rękawiczki na kołku. Jednak gdy syn Zuzy wpada w kłopoty ze znanym gangsterem, złodziejki muszą wyjść z ukrycia i stawić czoła bezwzględnemu przeciwnikowi. Zmuszone do działania przyjaciółki, wraz z ekipą seniorów, wracają do gry.

Pełny zwiastun “Gang Zielonej Rękawiczki 2” ukazuje zaledwie wycinek naciągających komplikacji i przysparzających ich bohaterów, wśród których nie zabrakło również debiutantów. Znajdziecie go poniżej: 

Gang Zielonej Rękawiczki 2 – obsada i twórcy 

Pierwszy plan produkcji niezmiennie należy do Magdaleny Kuty w roli Zuzy, Małgorzaty Potockiej w roli Kingi i Anny Romantowskiej w roli Alicji. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Krzysztof Tyniec, Beata Bandurska, Mirosław Zbrojewicz, Katarzyna Figura oraz Andrzej Grabowski.

“Gang Zielonej Rękawiczki 2” wyreżyserowali Bartosz Kruhlik (“Supernova”, “Adaptacja”) i Antonio Galdamez (“Noamia”, “Na twoim miejscu”), pracujący ze scenariuszem Hanny Węsierskiej i Bartosza Kozery.

Kiedy premiera na Netflix?

Kolejna odsłona serialu trafi na Netflixa 17 lipca 2024 roku.

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.