Timberlake, Del Toro, Silverstone w zwiastunie kryminału „Gad”. Kiedy premiera na Netflix?

23.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Timberlake, Del Toro, Silverstone w zwiastunie kryminału „Gad”. Kiedy premiera na Netflix?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Netflix ujawnia kolejny tytuł, który wyląduje w jego jesiennej ofercie. To “Gad” z gwiazdorskim duetem w składzie: Benicio Del Toro i Justin Timberlake. Zobaczcie 1. zwiastun. Kiedy premiera? 

Gad – 1. zwiastun thrillera kryminalnego Netflixa 

Do biblioteki Netflixa zmierza nowy thriller kryminalny pt. “Gad”, którego bohaterom przyjdzie zmierzyć się z zagadką pewnego morderstwa. Podążając za oficjalnym opisem produkcji: 

Zatwardziały detektyw usiłuje rozwikłać zagadkę brutalnego zabójstwa młodej agentki nieruchomości. Nic jednak nie jest takie, jakie się wydaje, a sprawa prowadzi go do odkrycia ułudy własnego życia.

Tytuł promowany jest przy wsparciu ze strony głośnych nazwisk Del Toro i Timberlake’a, którzy hasło: “nieprzewidywalność” odmieniali w jego kontekście przez wszystkie przypadki. 

Podobała mi się nieprzewidywalność. Było kilka momentów, nasuwających na myśl: »o cholera«, które też zmusiły mnie do zaangażowania się mówi Del Toro, któremu wtóruje Timberlake

Podobał mi się pomysł grania postaci, która musi nieustannie reagować na nieprzewidywalność tego, co jest rzucane w jej kierunku.

Teraz możemy przekonać się na własne oczy, co mieli na myśli. Pierwszy zwiastun filmu prezentuje się następująco: 

Gad – obsada i twórcy

Oprócz wspomnianych Del Toro i Timberlake’a w obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Domenick Lombardozzi, Karl Glusman, Matilda Lutz, Owen Teague, Cathetine Dyer, Alicia Silverstone, Michael Pitt, Ato Essandoh, Frances Fisher i Eric Bogosian.

Reżyserem filmu jest Grant Singer (“Shawn Mendes: In Wonder”, “IRL”), który wraz z Benjaminem Brewerem napisał też scenariusz do niego. Za produkcją stoi zaś studio Black Label Media, mające na swoim koncie tytuły, takie jak “Sicario” czy “La La Land”.

Kiedy premiera?

Film na Netfliksie zadebiutuje 6 października tego roku. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.