Search icon

Full Circle – zwiastun miniserialu kryminalnego Soderbergha. Kiedy premiera na HBO Max?

24.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Full Circle – zwiastun miniserialu kryminalnego Soderbergha. Kiedy premiera na HBO Max?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowy serial oryginalny HBO – “Full Circle” – zmierza na małe ekrany, a my niedawno mieliśmy okazję zobaczyć jego pierwszy zwiastun. Gwiazdorski dramat kryminalny w reżyserii Stevena Soderbergha opowie historię pewnego porwania, które obnaża szemrane powiązania we współczesnym Nowym Jorku. 

Full Circle – zwiastun nowego serialu kryminalnego HBO

“Full Circle” to nowy serial limitowany HBO w konwencji dramatu kryminalnego. Podczas premiery zajrzymy za kulisy śledztwa w sprawie pewnego, nieudanego porwania. To stanie się punktem wyjścia do odkrycia długo skrywanych tajemnic, łączących nowojorskie kultury i bohaterów. Wycinek tej rzeczywistości zaprezentował widzom pierwszy, oficjalny zwiastun produkcji, w którym natężenie napięcia jest proporcjonalne do zagęszczenia gwiazd, które przewijają się w jego kolejnych sekundach. Przekonajcie się sami:

Full Circle – obsada i twórcy 

W obsadzie “Full Circle” znaleźli się m.in.: Zazie Beetz („Atlanta”, “Joker”), Claire Danes („Homeland”, “Gwiezdny pył”), Jim Gaffigan (“The Jim Gaffigan Show”), Jharrel Jerome („Jak nas widzą”, “Moonlight”), Timothy Olyphant („Justified: Bez przebaczenia”, “Hitman”), CCH Pounder („Avatar„, “Brothers”), Phaldut Sharma (“Niezapomniane”, „Grawitacja”), Adia („Klub Północny”), Sheyi Cole („Atlanta”, “Alex Wheatle”), Gerald Jones („Wampiry kontra Bronx”, “Najlepszy rzut Changa”), Suzanne Savoy („Better Call Saul”), Ethan Stoddard („Mysteries at the Museum”), Lucian Zanes oraz Dennis Quaid („Goliath”).

Serial wyreżyserował Steven Soderbergh (“The Knick”) na podstawie scenariusza autorstwa Eda Solomona („Iluzja”). Zarówno jeden, jak i drugi – obok Caseya Silvera (“The Highwaymen”) – piastują również stanowisko producentów wykonawczych tytułu. 

Kiedy premiera na HBO Max?

“Full Circle” składa się z 6 odcinków, z których dwa pierwsze zadebiutują na łamach amerykańskiego serwisu Max 13 lipca. Kolejne epizody będą dołączać do nich w tygodniowych odstępach. Na tę chwilę nie potwierdzono, czy równolegle tytuł doczeka się swojej premiery na platformie HBO Max

Źródło: Max

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.