Fubar – Arnold Schwarzenegger w serialu Netflixa! Zobaczcie zwiastun

01.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Fubar – Arnold Schwarzenegger w serialu Netflixa! Zobaczcie zwiastun
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Pierwszy w historii serial z Arnoldem Schwarzeneggerem – “Fubar” – powstanie dla platformy Netflix! Aktor da się poznać jako pracownik CIA, wyruszający w swoją ostatnią misję!

Fubar – zwiastun

Arnold powraca – ogłosił dumnie Netflix, zapowiadając jedyny w dorobku aktora serial z jego udziałem. Schwarzenegger to niekwestionowany symbol kina akcji, będący twarzą tytułów, takich jak “Terminator” czy “Predator”. Nie spoczywa jednak na laurach, nieustannie poszukując nowych wyzwań, a najlepszym dowodem na to jest właśnie “Fubar” – jego aktorski debiut na małym ekranie! 

Wszędzie, gdzie się udaję, ludzie pytają mnie, kiedy zrobię kolejną dużą komedię akcji, taką jak »Prawdziwe kłamstwa«. Cóż, oto jest. »Fubar« skopie ci tyłek i rozśmieszy cię – i to nie tylko przez dwie godziny. Dostaniecie cały sezon. To była radość pracować z Nickiem, Skydance i Netflixem, aby dać moim fanom dokładnie to, na co czekali

– tymi słowami aktor zapowiedział nadchodzącą premierę.

Serial traktuje o ostatnim rozdziale w życiu zawodowym pracownika operacyjnego CIA. Jego planowaną emeryturę niespodziewanie zakłóca odkrycie rodzinnego sekretu, który zmusza go do powrotu w teren. 

Pierwszy zwiastun “Fubar” znajdziecie poniżej: 

Fubar – obsada i twórcy 

Obok Schwarzeneggera w obsadzie serialu znaleźli się Monica Barbaro, Milan Carter, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Jay Baruchel, Aparna Brielle, Andy Buckley, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio oraz Gabriel Luna.

Za tytułem stoi Nick Santora (“Reacher”, “Scorpion”, “Prison Break”). Arnold z kolei nie ogranicza się zaledwie do jednej roli, będąc także jednym z producentów wykonawczych serialu. W tym ostatnim obszarze współpracuje z Adamem Higgsem, Scottem Sullivanem, Holly Dale, Billem Bostem, Davidem Ellisonem oraz Danem Goldbergiem.

Fubar - serial Netflix z Arnoldem Schwarzeneggerem

Kiedy premiera nowego serialu Netflixa?

Data premiery “Fubar” została oznaczona na 25 maja 2023 roku.

Źródło: Netflix, Deadline

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.