Search icon

Start zdjęć do 2. sezonu “Fubar”. Przy okazji padł rekord Guinnessa na planie serialu

29.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Start zdjęć do 2. sezonu “Fubar”. Przy okazji padł rekord Guinnessa na planie serialu
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Od kwietnia trwają prace na planie kontynuacji komedii akcji w odcinkach pt. “Fubar” z pierwszoplanowymi rolami Arnolda Schwarzeneggera i Carrie-Anne Moss. Z tej okazji twórcy postanowili podzielić się z fanami zakulisowymi smaczkami. 

Fubar 2 – rekord Guinnessa na planie serialu Netflixa

Praca na planie może przynieść naprawdę wiele frajdy, czego dowodzi ekipa stojąca za “Fubar 2” – nadciągającą kontynuacją komedii akcji Netflixa. Serwis udostępnił krótkie wideo, w którym widzimy gigantyczną, bo mierzącą aż 6,74 metra figurę głównego bohatera – Luke’a Brunnera. Oprócz dobrej zabawy uzyskano w ten sposób coś znacznie bardziej wymiernego – oficjalnie pobito rekord Guinnessa, tworząc największą action figure w historii:

Skala ma tu niebagatelne znaczenie. Jest bowiem bezpośrednim nawiązaniem do ilości emocji, jakie zapewni Wam seans “Fubar 2”. 

Fubar 2 – o czym opowie?

Zdjęcia do nowego sezonu wystartowały w kwietniu tego roku. Twórcy kreślą w nim obraz świata nad przepaścią, o którego dalszym losie zadecyduje starcie dwojga głównych bohaterów: Grety Nelson (w tej roli znana z serii “Matrix” Carrie-Anne Moss) – niegdysiejszej agentki wywiadu NRD, a zarazem dawnej towarzyszki Luke’a Brunnera (Schwarzenegger) – oraz Brunnera we własnej osobie. 

Przypomnijmy, że główny bohater to agent CIA u progu emerytury, którego rodzinne komplikacje zawróciły z powrotem na ścieżkę zawodową. Dla wcielającego się w postać Schwarzeneggera była to okazja do pierwszego w życiu występu na łamach serialu. 

Kiedy premiera na Netflix? 

Nowy sezon nie otrzymał jeszcze oficjalnej daty premiery, aczkolwiek możemy go wypatrywać najwcześniej pod koniec tego roku. Złoży się na niego 8 odcinków. 

Źródło: Netflix 

Z tymi słuchawkami usłyszysz każdą akcję

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.