„Frasier”: Kelsey Grammer powraca do kultowej roli w nowym serialu SkyShowtime

27.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
„Frasier”: Kelsey Grammer powraca do kultowej roli w nowym serialu SkyShowtime
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Obsypany nagrodami, legendarny serial komediowy – “Frasier” – powraca w zupełnie nowej odsłonie, wyłącznie na SkyShowtime. W roli głównej zobaczymy ponownie Kelseya Grammera.

Frasier na SkyShowtime – zwiastun nowego serialu 

Po 3 dekadach od telewizyjnej premiery oryginalnego “Frasiera” serial czeka nowe otwarcie. Na SkyShowtime zmierza bowiem produkcja o tym samym tytule, podążająca śladem głównego bohatera na kolejnym etapie jego życia. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią:

Nakręcony przed publicznością na żywo w Paramount Studios w Los Angeles, nowy 10-odcinkowy serial podąża za Frasierem Crane’em (Grammer) w kolejnym rozdziale jego życia. Bohater wraca do Bostonu z nowymi wyzwaniami, którym musi stawić czoła, nowymi związkami, które przyjdzie mu nawiązać i starym marzeniem lub dwoma, które czekają na swoje spełnienie. 

Serial komediowy jest niedościgniony w swojej kategorii, mogąc pochwalić się aż 37 zdobytymi statuetkami Emmy i 107 nominacjami do nagrody. Kelsey Grammer, który niegdyś podbił serca publiczności, nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa i tym razem dołączając do obsady w tytułowej roli. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Co nieco zdradza w tym zakresie zwiastun serialu, który znajdziecie poniżej:

Frasier – obsada i twórcy 

W serialu występują również Jack Cutmore-Scott jako Freddy (syn Frasiera), Nicholas Lyndhurst jako Alan (niegdyś kolega Frasiera ze studiów, a obecnie profesor uniwersytetu), Toks Olagundoye jako Olivia (współpracownica Alana i dziekan wydziału psychologii), Jess Salgueiro jako Eve (współlokatorka Freddy’ego) oraz Anders Keith jako David (bratanek głównego bohatera). Jego producentami wykonawczymi są Joe Cristalli, Tom Russo, Jordan McMahon oraz sam Kelsey Grammer.

Kiedy premiera na SkyShowtime?

Tytuł na SkyShowtime zadebiutuje 3 listopada tego roku. Na start otrzymacie dwa pierwsze odcinki serialu. Kolejne będą dołączać do nich co piątek. 

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.