Search icon

Finałowy sezon animowanego Parku Jurajskiego na Netflix nawiązuje do kultowego filmu

20.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Finałowy sezon animowanego Parku Jurajskiego na Netflix nawiązuje do kultowego filmu
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zobaczyliśmy pierwszy trailer bajki „Park Jurajski – Obóz Kredowy”. I być może ostatni sezon animowanego serialu przyciągnie przez telewizory nie tyko dzieci, ale także ich rodziców! Wszystko za sprawą fabuły nawiązującej do wydarzeń z kultowych już filmów o dinozaurach. Dlaczego rodzice też czekają na nowy Obóz Kredowy? Zwiastun nawiązuje do kultowych dla nich filmów z lat 90-tych!

Park Jurajski: Obóz Kredowy zwiastun

Pierwszy sezon animowanej bajki o wyspie dinozaurów pokazał się na Netflix w 2020 roku. Twórcy działali szybko, do dziś ukazały się bowiem także trzy kolejne sezony serii. Piąty sezon będzie finałowym, który zamknie całą serię.

Park Jurajski Obóz kredowy zwiastun sezonu 5

Na zwiastunie animowanego serialu zobaczymy bohaterów znanych z poprzednich sezonów. Wciąż znajdują się na wyspie, która miała pełnić rolę parku rozrywki z niecodziennymi atrakcjami. Są nimi oczywiście – podobnie, jak w serii filmów „Juraissic Park” – dinozaury. Na skutek różnych wydarzeń dinozaury uciekają ze swoich klatek i wybiegów, a gruba bohaterów znajduje się w poważnych tarapatach.

W zwiastunie finałowego sezonu serialu zobaczymy m.in. legendarną już scenę w kuchni.

Skoro zobaczyliśmy już fragmenty scen, w których dzieci ukrywają się w kuchni przed Velociraptorami, możemy spodziewać się też wielu innych nawiązani do filmów sprzed około 30 lat.

Pierwszy zwiastun animowanego serialu

Fabuła ostatniego sezonu i data premiery

Jeśli założymy, że animowany serial o dinozaurach trafia w gusta dzieci, to właśnie ich rodzice wychowali się na filmach Stevene Spielberga. Z pewnością nawiązanie do nich jest więc celowym zabiegiem Netflixa, który przyciągnie przed ekrany nie tylko dzieciaki.

Park Jurajski Obóz kredowy zwiastun sezonu 5

Na wyspę dinozaurów przypływa tata Kenjiego. Pan Kon ma być ostatnią deską ratunku dla uwięzionych na wyspie bohaterów serialu. Oczywiście znów nie tylko dinozaury będą przeszkodą w ucieczce z wyspy. Złowroga firma Mantah Corp ma nikczemne plany wobec dinozaurów. Bohaterowie muszą więc działać wspólnie, by przeciwstawić się korporacji. Czy uda im się wrócić bezpiecznie do domu, a przy tym uratować dinozaury? Przekonamy się o tym już za trzy miesiące.

Premiera Park Jurajski Obóz kredowy sezon 5: 21 lipca 2022 roku.

Park Jurajski Obóz kredowy zwiastun sezonu

Może zainteresują Cię także artykuły o innych nowościach

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.