„Fatalne zauroczenie” powróci jako serial na SkyShowtime. Jest już pierwszy zwiastun

07.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Fatalne zauroczenie” powróci jako serial na SkyShowtime. Jest już pierwszy zwiastun
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Filmowy klasyk z 1987 roku – “Fatalne zauroczenie” (ang. “Fatal Attraction”) – doczekał się swojego serialowego remake’u! Tytuł powstał dla platformy SkyShowtime. Co o nim wiadomo? 

Fatalne zauroczenie – serialowy remake na SkyShowtime

Być może kojarzycie niniejszy tytuł ze świetną produkcją z Michaelem Douglasem i Glenn Close w rolach głównych. Jak widać, nie powiedział on swojego ostatniego słowa. Co więcej, dostrzeżono w nim potencjał na coś więcej niż pełny metraż.

fatalne zauroczenie film Michael Douglas i Glenn Close
Oryginalne „Fatalne zauroczenie” z Michaelem Douglasem i Glenn Close

Jak zapowiada platforma SkyShowtime:

Fatalne zauroczenie to wnikliwa adaptacja kultowego thrillera erotycznego, który stał się kulturowym probierzem lat 80. Motywami najnowszej produkcji są fatalne zauroczenia oraz ponadczasowy wątek niewierności małżeńskiej przedstawione z bardzo współczesnej perspektywy silnych kobiet, zaburzeń osobowości i obsesyjnej kontroli.

Serial wyprodukowały Paramount Television Studios oraz Amblin Television. 

Fatalne zauroczenie - kadr

Fatalne zauroczenie – obsada i twórcy 

“Fatalne zauroczenie” powraca z nową obsadą i ekipą twórców. Miejsce Michaela Douglasa i Glenn Close zajęli Lizzy Caplan jako Alex Forrest (“Masters of Sex”, “Iluzja 2”, “Rozterki Fleishmana”) oraz Joshua Jackson jako Dan Gallagher (“Jezioro marzeń”, “The Affair”, “Dr. Death”).

Na ekranie towarzyszą im: Amanda Peet jako Beth Gallagher, Alyssa Jirrels jako Ellen Gallagher, Toby Huss jako Mike Gerard, Reno Wilson jako detektyw Earl Booker i Brian Goodman w roli Arthura Tomlinsona.

Scenarzystką, showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Alexandra Cunningham. W tym ostatnim obszarze współpracuje ona z Kevinem J. Hynesem, Darrylem Frankiem, Justinem Falveyem i Silver Tree. Cunningham oraz Hynes są również pomysłodawcami produkcji. Tree wyreżyserowała zaś pięć odcinków serii. 

Zwiastun i data premiery na SkyShowtime

“Fatalne zauroczenie” zadebiutuje w serwisie SkyShowtime wiosną tego roku. Dokładna data premiery nie jest na tę chwilę znana. 

W oczekiwaniu na premierę warto odświeżyć sobie oryginalny film, który jest dostępny na kilku serwisach VOD: Rakuten, Chili i oczywiście SkyShowtime.

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.