Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a na HBO Max. Znamy datę premiery!

24.05.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a na HBO Max. Znamy datę premiery!
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Niedawny debiut kinowy 3. tytułu z serii Fantastyczne zwierzęta oznacza jedno – wkrótce pojawi się on również w w ofercie serwisu HBO Max. Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a online zobaczycie jeszcze w tym miesiącu, a my znamy konkretną datę.


Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a na HBO Max – kiedy premiera?

Wszelkie wątpliwości w tym zakresie rozwiali sami zainteresowani. Oficjalną datę premiery najnowszej propozycji z uniwersum Harry’ego Pottera ogłosiło bowiem HBO Max, a jest nią 30 maja 2022 roku.

Preferujący bardziej tradycyjne formy przekazu również nie będą musieli długo czekać. Emisję na łamach HBO zaplanowano na niespełna miesiąc po premierze VOD – na 19 czerwca o godzinie 20:10.

Tajemnice Dumbledore’a – zwiastun i nieco kontekstu

Film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a to trzecia z kolei odsłona serii o Fantastycznych zwierzętach i jedenasta produkcja, zrealizowana w ramach franczyzy Wizarding World. Za scenariuszem stoją sama J.K. Rowling, której historia stała się inspiracją dla stworzenia tytułu oraz Steve Kloves, który już wcześniej miał okazję do odnalezienia się w tej roli przy okazji adaptacji cyklu przygód Harry’ego Pottera.

Fabularnie Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a stanowią kontynuację dotychczasowych doświadczeń bohaterów, rozgrywającą się kilka lat później:

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka? – głosi oficjalny opis 3. części Fantastycznych Zwierząt.

Nie zabraknie tu mroku, równoważonego sporą dawką humoru. Nie poskąpiono też magii i zwierząt, które niezmiennie są fantastyczne. Zapowiada się więc całkiem niecodzienny seans.

Odliczacie dni do polskiej premiery Fantastycznych zwierząt na HBO Max? A może stawiacie na tradycyjny seans przed telewizorem?

Źródło: materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.