Czym jest Fame MMA? Gdzie oglądać transmisje pay-per-view? Ile kosztuje?

24.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Czym jest Fame MMA? Gdzie oglądać transmisje pay-per-view? Ile kosztuje?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Z roku na rok sporty walki cieszą się w Polsce rosnącą popularnością, a to przekłada się na liczbę organizowanych wydarzeń związanych właśnie z tą dziedziną. Na polskim rynku działa obecnie kilka federacji na czele z Fame MMA. Wielu kibiców zastanawia się, gdzie oglądać Fame MMA w internecie oraz czy dostępne są transmisje telewizyjne? Między innymi o tym jest nasz dzisiejszy artykuł, w którym wyjaśniamy wszelkie kwestie! 

Czym jest Fame MMA?

Ostatnie lata to bez wątpienia najgorętszy okres jeśli chodzi o zainteresowanie ogólnie pojętymi freak fightami, czyli walkami amatorów, w których nawet z pozoru słabszy zawodnik może wygrać z o wiele silniejszym. To właśnie nieprzewidywalność tych pojedynków, a także fakt, że mamy do czynienia z osobami, które najczęściej trenują od niedawna, sprawiają, że tego rodzaju gale zyskują na znaczeniu.

W pierwszej kolejności jednak warto dokładnie wyjaśnić, czym jest Fame MMA. Na pewno wiele osób słyszało o tej federacji, niektórzy może nawet obejrzeli niejedną galę, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak to się właściwie zaczęło.

fame mma - gdzie oglądać

Pierwsza gala odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie, od tego czasu zorganizowano już osiemnaście takich wydarzeń, a każde kolejne gromadzi coraz więcej widzów, zarówno na trybunach, jak i przed monitorami.

Właścicielami Fame MMA są Rafał Pasternak, Krzysztof Rozpara, Michał “Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola. Fame MMA jest uznawane za pierwszą taką federację, która zrzesza głównie celebrytów, w całej Europie. W oktagonie możemy zobaczyć przede wszystkim przedstawicieli świata online, w tym topowych youtuberów, tik-tokerów, a ostatnio coraz częściej też muzyków czy aktorów. Każdy z nich ma oczywiście inną motywację, ale dla wielu ogromne znaczenie mają wyniki sportowe i szansa ciągłego rozwoju w tej dziedzinie. 

Fame MMA pay-per-view – gdzie oglądać?

Fame mma – gdzie oglądać te wydarzenia w najlepszej jakości i przede wszystkim legalnie? Najprostszym sposobem będzie wejście na oficjalną stronę federacji famemma.tv, założenie konta i zakup transmisji w systemie Pay Per View. Cena zaczyna się od 35 zł.

Można to zrobić bezpośrednio lub np. za pośrednictwem reflinka któregoś z twórców internetowych, m.in. spośród samych zawodników. Wielu z nich oddaje zarobione w ten sposób środki na cele charytatywne, dlatego warto przy okazji dołożyć cegiełkę w szczytnym celu.

Fame mma – gdzie oglądać w tv? W tym przypadku z pomocą przychodzi oferta od Polsatu, w tym głównie w ramach usługi Polsat Box/Polsat Box Go

Wśród najczęściej wyszukiwanych fraz przed każdą galą znaleźć można: “fame mma gdzie oglądać za darmo”. Okazuje się, że nie ma możliwości legalnego oglądania Fame MMA bezpłatnie i to ze źródeł, które nie mają nic wspólnego z oficjalnymi kanałami federacji. 

fame mma za darmo - czy można oglądać bez opłat?

Jakie są alternatywy Fame MMA?

Fame MMA to największa, ale nie jedyna tego typu federacja w Polsce. Największym konkurentem jest przede wszystkim High League, które co prawda na razie nie jest w stanie wyprzedzić Fame pod względem zasięgu, w tym liczby sprzedanych PPV, ale mimo to, co galę posiada bardzo mocną kartę walk.

Kolejną federacją, w której walczą polscy influencerzy jest Prime Show MMA, a co rusz pojawiają się kolejne projekty, które jednak nie potrafią przebić się do szerszej publiczności. 

Może Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.