“Fallout” – ekranizacja popularnej serii gier na pełnym zwiastunie. Prime Video ma szansę na hit

11.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Fallout” – ekranizacja popularnej serii gier na pełnym zwiastunie. Prime Video ma szansę na hit
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Fallout” – ekranizacja popularnej serii gier wideo od Amazon Prime Video – doczekała się pełnego zwiastuna. Wiele wskazuje na to, że będzie to jedna z najlepszych produkcji serwisu. 

Fallout – pełny zwiastun Amazon Prime Video

“Fallout” to tytuł utrzymany w konwencji czarnego humoru, który przenosi widza do postapokaliptycznej rzeczywistości, na 200 lat po zagładzie nuklearnej. Ludzie zamieszkujący ówczesne Los Angeles zostali zmuszeni do ukrywania się w podziemnych, luksusowych bunkrach. Na zewnątrz czyha na nich promieniowanie, mutanty i nieprzewidywalni przedstawiciele półświatka. 

Podczas seansu poznacie bliżej bohaterów, którzy znaleźli swój własny sposób na przetrwanie w tak spartańskich okolicznościach: 

Lucy (Ella Purnell) to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządek na pustkowiach. Ghulem (Walton Goggins) z kolei to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

Ich zmagania możecie już śledzić na pierwszych kadrach oficjalnego zwiastuna produkcji:

Fallout – obsada i twórcy 

Gwiazdami serialu są Ella Purnell, Aaron Moten, Walton Goggins i Kyle MacLachlan. Funkcje jego głównych producentów wykonawczych, scenarzystów i showrunnerów pełnią zaś Geneva Robertson-Dworet (“Kapitan Marvel”, “Tomb Raider”) oraz Graham Wagner (“Dolina krzemowa”, “Biuro”). 

Kiedy premiera w Amazon Prime Video?

Tytuł zadebiutuje w bibliotece Prime Video 11 kwietnia 2024 roku. Zgodnie z zapowiedzią serwisu zobaczycie wówczas wszystkie 8 odcinków serii.

Zanim obejrzysz, możesz zagrać w oryginalnego Fallout’a. Przyda się do tego gamingowy laptop

Źródło: informacja prasowa

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.