Katastrofa klimatyczna w serialu Apple TV+ z gwiazdorską obsadą. Zwiastun „Extrapolations”

20.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Katastrofa klimatyczna w serialu Apple TV+ z gwiazdorską obsadą. Zwiastun „Extrapolations”
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Apple TV+ szykuje dla swoich widzów coś naprawdę wyjątkowego. Przed Wami “Extrapolations” – nowy serial oryginalny z gwiazdami światowej sławy w obsadzie, który podnosi niezwykle aktualny temat kryzysu klimatycznego. Wraz z bohaterami serialu przeniesiemy się w przyszłość, która nie pozostawia złudzeń co do katastrofalnych następstw zaniedbań sprzed lat. Zobaczcie pierwszy zwiastun. 

Extrapolations – katastrofa klimatyczna w serialu sci-fi od Apple TV+. Zobaczcie zwiastun

Pierwszy zwiastun “Extrapolations” to zapowiedź niezwykle interesującego seansu. Świetna realizacja, największe gwiazdy kina i nagląca tematyka – właśnie tak prezentuje się przed widzem nadchodząca premiera od serwisu Apple TV+. 

Seria stanowi swoistą antologię ośmiu opowieści, skoncentrowanych wokół wątków miłości, pracy, wiary i rodziny. Osadzono je w kontekście druzgocącej katastrofy klimatycznej, zdolnej unicestwić te wszystkie wartości. 

Oficjalny opis produkcji głosi: 

Każda historia jest inna, ale walka o naszą przyszłość jest uniwersalna. A kiedy los ludzkości staje w obliczu tykającego zegara, walka między odwagą a spokojem ducha okazuje się nagląca jak nigdy wcześniej. Czy jesteśmy wystarczająco odważni, by stać się rozwiązaniem dla naszej własnej zguby, zanim będzie za późno?

Namiastki tej historii dostarcza poniższy, oficjalny trailer “Extrapolations”.

Extrapolations – plejada gwiazd w obsadzie

Nowy tytuł może poszczycić się gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzą m.in.: Meryl Streep, Sienna Miller, Kit Harington, Daveed Diggs, Edward Norton, Marion Cotillard, Diane Lane, Tobey Maguire, Yara Shahidi, Gemma Chan, Matthew Rhys, David Schwimmer, Keri Russell, Forest Whitaker, Murray Bartlett, Eiza González, MaameYaa Boafo, Hari Nef, Heather Graham, Cherry Jones, Michael Gandolfini, Gaz Choudhry, Ben Harper, Judd Hirsch oraz Neska Rose.

Serial „Extrapolations” wyreżyserował, napisał i wyprodukował Scott Z. Burns, znany z tytułów, takich jak “Ultimatum Bourne’a”, “Raport”, “Intrygant” i “Panaceum”. 

Extrapolations - kadr

Kiedy premiera?

Data premiery “Extrapolations” została oznaczona na 17 marca, kiedy to na platformie zadebiutują trzy pierwsze odcinki serii. Jej finał zaplanowano na 21 kwietnia tego roku. 

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.