Euforia sezon 3 – wkrótce start prac na planie. Kiedy premiera na HBO Max?

23.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Euforia sezon 3 – wkrótce start prac na planie. Kiedy premiera na HBO Max?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Prace na planie jednego z najgłośniejszych seriali serwisu HBO Max – “Euforia” – już wkrótce wystartują pełną parą. Twórcy zaplanowali dla widzów prawdziwą rewolucję. Czeka Was duży przeskok w czasie. 

Euforia sezon 3 – start prac na planie już w czerwcu

“Euforia” to wielokrotnie nagradzany i nie stroniący od kontrowersji serial o świecie nastolatków spod szyldu HBO Max. Do tej pory mieliście okazję zobaczyć dwa pierwsze sezony tytułu, a jego sukcesy przełożyły się na decyzję o powstaniu ich kontynuacji. 

Wiadomo już, że 3. sezon “Euforii” powoli staje się faktem. Według najnowszych doniesień prace na planie serialu wystartują bowiem jeszcze w czerwcu tego roku. Informacja pochodzi od osoby bezpośrednio związanej z produkcją – kostiumografki Heidi Bivens. Podążając za jej słowami: 

Zdjęcia zaczynają się w czerwcu, zatem przygotowania w maju, czyli bardzo, bardzo szybko. W Los Angeles.

Dla fanów serialu, którzy co rusz poszukują przecieków na temat przewidywanej daty premiery 3. sezonu “Euforii”, jest to cenny punkt zaczepienia. Oznacza bowiem, że kolejnych odcinków doczekamy się najwcześniej w 2024 roku. 

Co więcej, Bivens uchyliła też rąbka tajemnicy na temat obranego przez twórców kierunku fabularnego. Zdecydowali się oni na niezwykle śmiały krok. Na czym polega? 

Euforia – sezon 3 przyniesie duży przeskok w czasie 

Sezon 3. “Euforii” osadzony będzie aż 5 lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony serii. Oznacza to, że bohaterów serialu spotkacie dopiero po ukończeniu przez nich szkoły średniej. 

Tym samym pominięty zostanie niezwykle ważny okres w ich nastoletnim życiu, co stwarza ryzyko zakłócenia odbioru postaci. Na tę chwilę nie wiadomo też nic o ewentualnych retrospekcjach, mogących “załatać” tę lukę. Pozostaje zatem wyczekiwać kolejnych doniesień zza kulis, których wkrótce powinno pojawić się tylko więcej. 

Źródło: vogue.com, twitter.com/DiscussingFilm, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.