Search icon

Enola Holmes 2 – Netflix ujawnia plakat, ostatni zwiastun filmu i datę premiery

19.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Enola Holmes 2 – Netflix ujawnia plakat, ostatni zwiastun filmu i datę premiery
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Premiera “Enola Holmes 2” coraz bliżej. W ostatnim czasie twórcy postanowili więc podzielić się z widzami kolejnymi materiałami promującymi tytuł. Zobaczcie dwa nowe zwiastuny i plakaty filmu.

Enola Holmes 2 – zwiastun i plakat 

Fabuła “Enola Holmes 2” dzięki udostępnionym zwiastunom skrywa przed nami coraz mniej niewiadomych. W kontynuacji głośnej produkcji główna bohaterka podejmie się założenia własnej agencji detektywistycznej.

Enola Holmes 2 - plakat nr 2

Ta jednak nie będzie miała łatwego startu. Oto bowiem na rynku działa już nie kto inny jak Sherlock. W dodatku wiek i płeć Enoli nie działa na jej korzyść w oczach potencjalnych klientów. 

Mimo to początkująca pani detektyw nie poddaje się, w końcu otrzymując sprawę, którą mogłaby poprowadzić. Zgłasza się do niej bowiem dziewczynka, poszukująca swojej siostry. Z czasem okazuje się, że śledztwo zamiesza ją w wir intryg, sięgających zarówno wystawnych sal balowych, jak i najbardziej nędznych zakamarków Londynu. Uświadamia też sobie, że nie może dłużej działać w pojedynkę. 

Podążając za zwiastunami, nadchodzący film to pełna humoru i akcji propozycja. Dość wyraźnie wybrzmiewa w niej również wątek feministyczny. 

Enola Holmes 2 – obsada 

W roli siostry słynnego detektywa powróci Millie Bobby Brown (“Stranger Things”). Sherlock to niezmiennie kreacja Henry’ego Cavilla (“Wiedźmin”). Na ekranie zobaczymy również ponownie Helenę Bonham Carter (“Podziemny krąg”) w roli matki rodzeństwa.

Wśród nowych twarzy pojawią się zaś m.in. David Thewlis, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar oraz Sharon Duncan-Brewster.

Enola Holmes 2 - plakat

Enola Holmes 2 – kiedy premiera?

Fanów młodej detektywki zapewne ucieszy fakt, że data premiery “Enola Holmes 2” jest naprawdę blisko. Tytuł zadebiutuje w serwisie Netflix już 4 listopada 2022 roku.

Źródło: Netflix

nano google news

Przeczytaj również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.