Search icon

Trzeci sezon „Emily w Paryżu” tym razem w Londynie. Co jeszcze wiadomo o hicie Netflixa?

25.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Trzeci sezon „Emily w Paryżu” tym razem w Londynie. Co jeszcze wiadomo o hicie Netflixa?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Serialowa Emily rozkochała w sobie całkiem spore grono widzów. Dwa pierwsze sezony oryginalnego serialu dostępnego w ofercie Netflix były niekwestionowanymi hitami. Od razu po zakończeniu drugiego sezonu mogliśmy się dowiedzieć o planach na kontynuację tej produkcji. Teraz, dzięki wypowiedzi jednego z aktorów, dowiedzieliśmy się, że ekipa wraca na plan zdjęciowy. Najciekawszą informacją jest całkiem prawdopodobna zmiana lokalizacji.

Emily w Paryżu – serial Netflix

Serial opowiada o młodej dziewczynie z Ameryki, która przyjeżdża na delegację do Francji. Początkowo Emily nie może się odnaleźć w zupełnie nowym środowisku. Kultura, którą napotkała w Paryżu, jest dla niej zagadkową nowością. Szybko poznaje jednak grono przyjaciół.

W kolejnych odcinkach serialu dowiadujemy się o zmiennym powodzeniu Emily. Dotyczy to zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego.

Nowy sezon Emily w Paryżu

Wielkie sukcesy i miłosne podboje Emily na francuskiej ziemi są przeplatane są ze spektakularnymi wpadkami. Bohaterka serialu wychodzi na nieco niezdarną, ale trudno jej nie polubić. W pracy pomysły Amerykanki zderzają się z zupełnie innym podejściem jej paryskiej szefowej. Działając na przekór wszystkim, Emily odnosi jednak spore sukcesy.

Dlaczego serial jest aż tak popularny? Widzowie mogą się dość łatwo utożsamiać z serialową bohaterką. Nie jest idealna, często podejmuje decyzje w przypływie emocje, a wielu z nich później żałuje. Nie zmienia to faktu, że trudno odmówić jej uroku, a cały serial ma bardzo pozytywny wydźwięk.

Nowy sezon Emily w Paryżu – które miasto będzie dla niego tłem?

O rozpoczęciu prac nad nowymi sezonami „Emily w Paryżu” poinformował William Abadie – serialowy Antoine. Tak – ekipa kręci nie jeden sezon, a od razu dwa. Z pewnością taka decyzja podyktowana była dużą popularnością dwóch pierwszych odsłon serialu Netfxlixa.

Rozmawiając z US Weekly, William Abadie powiedział, że zdjęcia rozpoczną się w czerwcu tego roku.

Emily in Paris

Obecnie trwają przygotowania do produkcji tego hitu wśród seriali. Dowiedzieliśmy się również, że grono stałych aktorów nowych sezonów „Emily w Paryżu” zasili Luvien Laviscount. Znany z końcowych odcinków drugiego sezonu Alfie jest obiektem westchnień Emily. Na koniec serii dowiedzieliśmy się jednak, że przenosi się do rodzinnego miasta – Londynu. Łącząc kropki łatwo możemy dojść do wniosku, że akcja serialu przeniesie się do stoicy Anglii. Być może jednak tylko część scen zostanie nakręcona właśnie tam. Wciąż nie ma bowiem żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie.

Na co czekamy w trzecim sezonie Emily w Paryżu?

Kolejne sezony to wciąż akcja dobrze już znana widzom serialu. Emily jest w rozterce – nie wie, którego ze swoich adoratorów powinna wybrać. Po wielu problemach zawodowych w końcu przekonuje też do siebie szefową. Ostatecznie Sylvie (grana przez Philippine Leroy-Beaulieu) proponuje jej pozostanie w paryskiej firmie. Emily może więc zostać tam lub wrócić do USA, a być może dokonać jeszcze innego wyboru.

Premiera trzeciego sezonu o przygodach Emily

Zdjęcia rozpoczynają się w czerwcu tego roku. Ekipa wyprodukuje za jednym zamachem prawdopodobnie trzeci i czwarty sezon, choć być może po prostu trzeci sezon zostanie rozbity na dwie części. Netflix zdążył nas już przyzwyczaić do tej zagrywki – między innymi w najnowszym sezonie Stranger Things.

Prawdopodobnie premiera serialu na Netflix będzie miała miejsce pod koniec 2022 roku lub w pierwszym kwartale 2023.

Może zainteresują Cię także inne artykuły o nowościach wśród seriali

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.