Gdzie oglądać Ekstraklasę w TV i internecie?

28.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Gdzie oglądać Ekstraklasę w TV i internecie?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Ligowe rozgrywki Ekstraklasa to łakomy kąsek dla wielbicieli piłki nożnej. Szczególnie jeśli można je śledzić na żywo. Prawa do transmisji meczów Polskiej ekstraklasy niezmiennie od 25 lat ma grupa Canal+. Ale to nie jedyne miejsce, gdzie można dać się porwać piłkarskim emocjom. Sprawdź zatem, gdzie oglądać ekstraklasę i czy naprawdę warto je śledzić.

Transmisja Ekstraklasy w TV – gdzie szukać?

Rozgrywki polskiej ligi piłki nożnej od lat transmituje Canal+. Wszystkie mecze możesz obejrzeć w ramach jednego z wybranych pakietów platformy. Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5 oraz Canal+ Sport Premium prowadzą zarówno transmisję live, jak i retransmisję meczów z każdej kolejki.

Niektóre spotkania piłkarskie transmitowane są również przez TVP na kanale TVP Sport oraz TVP1 czy TVP2, choć tam z reguły można obejrzeć tylko ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe rozgrywki.

Ekstraklasa – gdzie oglądać w Internecie?

Jeśli nie masz dostępu do wspomnianych kanałów telewizyjnych, a zastanawiasz się, gdzie możesz oglądać ekstraklasę polską i zagraniczną, wybierz jeden z serwisów streamingowych.

  • Canal+ Online – topowe wydarzenia sportowe PKO BP Ekstraklasy możesz obejrzeć na platformie Canal+ Online. Jeśli korzystasz z telewizora z funkcją smart, telefonu lub tabletu, zaloguj się na platformie i oglądaj mecze ekstraklasy na życzenie na dużym ekranie.
  • Pakiety VOD – wszystkie mecze polskiej ligi PKO Ekstraklasa, magazyny oraz wywiady z piłkarzami dostępne są również na życzenie na platformach streamingowych. Mecze ulubionej drużyny piłkarskiej obejrzysz m.in. na platformach Polsat Box Go czy Player.pl.
  • sport.tvp.pl – retransmisję spotkań ekstraklasy możesz w dowolnym momencie włączyć na stronie sport.tvp.pl. Co ciekawe jeden mecz z każdej kolejki transmitowany jest na platformie zupełnie bezpłatnie.
  • ekstraklasa.tv – jeśli chcesz kibicować polskim drużynom z ekstraklasy, transmisje meczów obejrzysz logując się w serwisie ekstraklasa.tv (dostępne również za granicą)
gdzie oglądać ekstraklasę online?
Fani piłki nożnej powinni sprawdzić też ofertę Viaplay:
Viaplay – ile kosztuje? Co oglądać? Jakie transmisje sportowe?

Czy warto oglądać mecze Ekstraklasy?

Oczywiście, że tak! Gdyby zapytać każdego kibica o jeden powód, dla którego warto oglądać ekstraklasę, z pewnością każdy z nich odpowiedziałby inaczej. Dla jednych ważne jest wspólne przeżywanie emocji podczas meczu, a dla innych identyfikacja z drużyną. Tyle, ile fanów, tyle osobistych powodów, dla których chcą oni wspierać ukochaną drużynę. Ale oglądanie sportu to także rozwijanie emocji, pogłębianie relacji z bliskimi, którzy razem z Tobą oglądają mecz i poprawa samopoczucia. Nic przecież tak nie cieszy, jak wygrana „Twojej” drużyny!

Już wiesz, gdzie oglądać ekstraklasę. A co w sytuacji, gdy przegapisz ważny mecz lub po prostu nie możesz go obejrzeć? Wyniki sportowe w każdej chwili sprawdzisz w aplikacji FlashScore, LiveScore czy FotMob. W zależności od tego, którą z nich wybierzesz, będziesz mieć dostęp do statystyk kilkuset lig z całego świata. Aplikacje są darmowe, przejrzyste i łatwe w obsłudze, co z pewnością pomoże Ci śledzić sportowe zmagania Twoich faworytów.

Grafika główna – źródło ekstraklasa.org

Może Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.