„Dzisiaj śpisz ze mną” – Maciej Musiał i Roma Gąsiorowska w gorącym romansie od Netflix

03.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Dzisiaj śpisz ze mną” – Maciej Musiał i Roma Gąsiorowska w gorącym romansie od Netflix
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Dzisiaj śpisz ze mną” – nowy polski romans z Maciejem Musiałem i Romą Gąsiorowską w obsadzie zmierza do biblioteki Netflixa. Serwis podzielił się właśnie z widzami pierwszym zwiastunem nadchodzącej produkcji. Będzie hit? 

Dzisiaj śpisz ze mną – Netflix zapowiada nowy polski romans

Netflix kontynuuje współpracę z polskimi twórcami. Zapowiedziane niedawno “Znachor”, “Miłość do kwadratu jeszcze raz” i “Dziewczyna i kosmonauta” stanowią zaś najlepsze świadectwo tego, że ta ma się znakomicie. Nie dziwi więc fakt, że biblioteka tytułów znad Wisły poszerzyła się właśnie o kolejną propozycję. 

To “Dzisiaj śpisz ze mną” – ekranizacja powieści o tym samym tytule autorstwa Anny Szczypczyńskiej, w której zobaczycie gwiazdorską obsadę z rodzimego podwórka. Maciej Musiał i Roma Gąsiorowska kreują na ekranie obraz zakazanej miłości między dojrzałą, ustatkowaną już kobietą i młodym, poszukującym mężczyzną: 

Nina ma poukładane życie: dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł. Kiedy małżeństwo Niny przeżywa kryzys, przypadkowo spotyka w pracy młodego i przystojnego stażystę. Jan wywraca jej świat do góry nogami i budzi w niej dziewczynę, którą była kiedyś, zanim została wzorową żoną i matką.

Zwiastun filmu „Dzisiaj śpisz ze mną”

Namiastki tej burzy emocji dostarcza zwiastun “Dzisiaj śpisz ze mną”, który możecie zobaczyć poniżej:

Dzisiaj śpisz ze mną – obsada i twórcy

“Dzisiaj śpisz ze mną” może pochwalić się dobrze znaną polskim widzom obsadą. Na pierwszym planie pojawią się Maciej Musiał, który miał już okazję współpracować z serwisem Netflix (“Wiedźmin”, “1899”) oraz Roma Gąsiorowska, znana z głośnych “Listy do M.” czy “Sala samobójców”. 

Nowy polski romans od Netflix wyreżyserował Robert Wichrowski (“Francuski numer”, “Negatyw”, “Kobieta sukcesu”), bazując na scenariuszu autorstwa Anny Janyski. 

Kiedy premiera?

“Dzisiaj śpisz ze mną” zadebiutuje na Netflix 1 marca 2023 roku. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.