Dzienna zmiana (Day Shift) – nowość Netflixa w materiale zakulisowym. Dzieje się!

06.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Dzienna zmiana (Day Shift) – nowość Netflixa w materiale zakulisowym. Dzieje się!
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Dzienna zmiana (Day Shift) to kolejna nowość Netflixa promowana w ramach Netflix Geeked Week. Jamie Foxx – odtwórca głównej roli – zapewnia, że to tytuł, na który nie jesteśmy gotowi. Czy materiał zza kulis to potwierdza?

Day Shift – teaser (Geeked Week Inside Look)

Film Day Shift w centrum zdarzeń umiejscawia niepozornego mężczyznę, zawodowo zajmującego się czyszczeniem basenów. Wszystko po to, aby zapewnić godny byt swojej córce. Gdyby nie fakt, że po godzinach na zlecenie międzynarodowego związku łowców wampirów tropi krwiopijców, to mogłaby być całkiem zwyczajna historia. Tymczasem akcja czyha za każdym rogiem.

Robimy coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliście. Jest zabawnie, a kaskaderskie wyczyny, które widzicie, są niesamowite i realne. Sposób, w jaki J.J. wykorzystuje wszystkie swoje kaskaderki i kaskaderów, jest genialny. Nie mogę się doczekać, aż ludzie dostaną dawkę tego i dowiedzą się, jak zabijać wampiry właśnie tutaj, na dziennej zmianie – zapowiada Jamie Foxx. Zakulisowe, pełne akcji ujęcia pozwalają zaś wierzyć jego zapewnieniom. 

Day Shift Netflixa stanowi pełnometrażowy debiut reżyserski wspomnianego J.J. Perry’ego, który wcześniej zajmował się koordynacją kaskaderów na planie John Wick 2. To też kolejna okazja do nawiązania współpracy Foxxa z platformą – aktor wystąpił już m.in. w tytułach, takich jak Power, Tato, nie rób mi obciachu! i Baby driver. 

Oprócz niego na ekranie zobaczymy Dave’a Franco, Natashę Liu Bordizzo, Scotta Adkinsa, Meagan Good, Snoop Dogga, Tetianę Gaidar i Steve’a Howeya.

Kiedy premiera?

Day Shift Netflixa zadebiutuje w te wakacje, 12 sierpnia. Dostępny będzie wyłącznie w serwisie. 

Źródło: Netflix

Zobacz także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.