Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor już wkrótce na SkyShowtime. Kiedy premiera VOD?

15.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor już wkrótce na SkyShowtime. Kiedy premiera VOD?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” już wkrótce zadebiutuje w formacie VOD. Znajdziecie go wyłącznie na SkyShowtime.

Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor na SkyShowtime – data premiery

Do tej pory niedawny kinowy hit – “Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” – dostępny był wyłącznie w formule PVOD (Premium Video on Demand). Mogliście zakupić lub wypożyczyć go za pośrednictwem platform, takich jak Amazon Prime Video, Apple TV+, Rakuten TV lub Player.pl. Wkrótce znajdziecie go również w bibliotece serwisu SkyShowtime, który udostępni go wszystkim swoim subskrybentom w ramach abonamentu i jak zapowiada – ma w tym zakresie wyłączność. Stanie się to jeszcze w tym miesiącu, 29 września.

Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor – o czym opowiada?

“Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” to przygodowy film akcji, bazujący na popularnej grze planszowej RPG od Hasbro. Podążając za jego oficjalnym opisem:

»Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor« przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom.

Ta pełna przygód, humoru i zwrotów akcji opowieść skradła serca publiki, mogąc pochwalić się aż 91% pozytywnych recenzji krytyków na Rotten Tomatoes oraz 93% przychylnych ocen widzów. Jeżeli jednak nie mieliście okazji się z nią jeszcze zapoznać, premiera na SkyShowtime jest ku temu świetną okazją.

Obsada i twórcy 

Gwiazdami produkcji są Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis i Hugh Grant. Wyreżyserowali ją zaś Jonathan Goldstein (“Spider-Man: Homecoming”, “Szefowie wrogowie”) i John Francis Daley (“Wieczór gier”, “Kości”), bazując na scenariuszu swojego własnego autorstwa, powstałego przy wsparciu ze strony Michaela Gilio.

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.