Squid Game – sezon 2 już oficjalnie. Mamy teaser i pierwsze informacje

14.06.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Squid Game – sezon 2 już oficjalnie. Mamy teaser i pierwsze informacje
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Pierwszy sezon Squid game okazał się niekwestionowanym hitem w ofercie Netflixa. Pojawienie się jego kontynuacji było więc jedynie kwestią czasu. Sequel tytułu właśnie doczekał się swojej pierwszej oficjalnej zapowiedzi. Ile przyjdzie nam czekać na premierę?

Drugi sezon Squid game już w drodze!

Po 12 latach oczekiwania w zeszłym roku przedstawiono światu pierwszy sezon Squid Game. Ale wystarczyło 12 dni, aby stał się on najpopularniejszym serialem Netflixa w historii. Jako scenarzysta, reżyser i producent Squid Game chciałbym podziękować fanom z całego świata. Dziękujemy, że oglądaliście i pokochaliście nasz serial.

A teraz Gi-hun powróci, Front Man powróci. Nadchodzi sezon 2. Być może pojawi się mężczyzna w garniturze. Poza tym poznacie chłopaka Young-hee, Cheol-su. Dołączcie do nas na kompletnie nową rundę – ogłosił Hwang Dong-hyuk – reżyser, scenarzysta i producent wykonawczy tytułu.

Informacje co do fabuły nadchodzącego Squid Game 2 uzupełnił też w jednym z wywiadów, wskazując, że zaoferuje on widzom jeszcze więcej makabrycznych wyzwań, z którymi przyjdzie się zmierzyć bohaterom (Vanity Fair). Czas oczekiwania na premierę z pewnością zbuduje napięcie jeszcze bardziej. A przyjdzie nam trochę poczekać…

Kiedy sezon 2 Squid Game?

W tym samym wywiadzie reżyser zdradził, że premiera przed końcem 2023 roku jest optymistycznym scenariuszem. Równie dobrze możemy oczekiwać jej bowiem w 2024 roku.

Przypomnijmy, że twórca jest również zaangażowany w prace nad filmem Killing Old People Club, co nie jest bez znaczenia dla ostatecznego terminu realizacji produkcji.

Fanom pozostaje więc życzyć cierpliwości (i materiałów zza kulis osładzających długi czas oczekiwania), a na deser przypomnienie zwiastuna pierwszego sezonu koreańskiego hitu.

Źródło: Vanity Fair, Twitter/Netflix

Zobacz także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.