“Disclaimer”: Cate Blanchett w gwiazdorskim thrillerze psychologicznym Apple TV+

26.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Disclaimer”: Cate Blanchett w gwiazdorskim thrillerze psychologicznym Apple TV+
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Apple TV+ prezentuje pierwsze spojrzenie na swój nowy thriller psychologiczny w odcinkach – “Disclaimer”. W roli głównej: Cate Blanchett.

Disclaimer – nowy serial Apple TV+

Apple TV+ zapowiada swój nowy serial, powstały we współpracy z samymi oscarowymi nazwiskami. Mowa o produkcji “Disclaimer”, przenoszącej na ekran bestsellerową powieść Renée Knight o tym samym tytule. Jeśli należycie do grona fanów psychologicznych seansów z dreszczykiem, warto w tym miejscu wytężyć uwagę. Jak bowiem czytamy w oficjalnym opisie serialu: 

Uznana dziennikarka Catherine Ravenscroft (Blanchett) zbudowała swoją reputację, ujawniając złe uczynki i przewinienia innych. Kiedy otrzymuje powieść od nieznanego autora, z przerażeniem uświadamia sobie, że jest teraz główną bohaterką historii, która odsłania jej najmroczniejsze sekrety.

Catherine stara się odkryć prawdziwą tożsamość pisarza i jest zmuszona stawić czoła swojej przeszłości, zanim zniszczy ona zarówno jej życie, jak i relacje z mężem Robertem (Sacha Baron Cohen) i ich synem Nicholasem (Kodi Smit-McPhee).

Disclaimer – obsada i twórcy 

W obsadzie serialu zobaczymy zdobywców Oscara, Cate Blanchett i Kevina Kline’a. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Sacha Baron Cohen, Lesley Manville, Kodi Smit-McPhee, Louis Partridge, Leila George i Hoyeon.

Twórcą i reżyserem tytułu jest pięciokrotny laureat Oscara, Alfonso Cuarón (“Roma”, “Grawitacja”, “Labirynt fauna”). 

Kiedy premiera w Apple TV+?

Światowa premiera serialu odbędzie się w piątek, 11 października 2024 roku, kiedy to zobaczymy jego dwa pierwsze odcinki. Kolejne będą dołączać do nich co tydzień, w każdy piątek aż do 15 listopada 2024 roku. Na całość złoży się 7 epizodów. 

Źródło: Apple TV+

Z nowym iPhone możesz wypróbować Apple TV+ za darmo

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.