Search icon

Seriale online za darmo. Legalne strony z darmowymi serialami

13.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Seriale online za darmo. Legalne strony z darmowymi serialami
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nie chcesz płacić za abonament w serwisach VOD, a jednocześnie mieć dostęp do ulubionych seriali? Żaden problem. Darmowe seriale online znajdziesz na kilku stronach – dodajmy, że działających w pełni legalnie. To ciekawa alternatywa także dla tych, którzy niespecjalnie lubią się z telewizją publiczną. Prezentujemy listę najpopularniejszych serwisów, gdzie, mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie.

Popularne serwisy VOD w Polsce

Lista ciekawych serwisów VOD jest długa, a do tego sukcesywnie na polski rynek wchodzą kolejne nowe platformy. Korzyści z opłacania abonamentu jest wiele. Największą zaletą serwisów VOD jest dostęp do seriali 24/7 – w dowolnej chwili użytkownik może rozpocząć oglądanie i przerwać seans w wybranym momencie. Doliczmy do tego bardzo dobrą jakość dźwięku i obrazu oraz bogatą bibliotekę (każda platforma ma wiele do zaoferowania).

Nowości trafiają na serwisy VOD niemalże natychmiast i dotyczy to także usług dostępnych na terenie Polski. Nietrudno znaleźć klasyki kina, ale nie brakuje też bardzo świeżych tytułów, które mają sporo do zaoferowania. To wszystko sprawia, że z platform streamingowych korzysta coraz więcej osób.

Ale, ale… nie każdy chce wydawać miesięcznie kilkadziesiąt złotych za abonament. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, ciekawym rozwiązaniem są seriale online za darmo.

strony z darmowymi serialami

Najlepsze strony z darmowymi serialami

Chcesz oglądać seriale online za darmo i bez rejestracji? Te strony koniecznie musisz znać. Weź jednak pod uwagę, że biblioteka tytułów nie będzie aż tak obszerna. Problematyczne mogą okazać się też wszystkie nowości. Mimo wszystko jest to ciekawe rozwiązanie, a co najważniejsze – zupełnie bezkosztowe.

CDA

Pewnie większość kojarzy tę platformę. CDA to seriale za darmo – zarówno te polskie, jak i zagraniczne. Baza tytułów jest obszerna, jednak trzeba liczyć się z tym, że dostęp do niektórych z nich może być ograniczony. Serwis już jakiś czas temu wprowadził swoją wersję abonamentu – CDA Premium. Niemniej, wśród tych darmowych też można znaleźć ciekawe propozycje. Do tego nie trzeba się rejestrować, aby zacząć seans.

PolsatGo

Lubicie tytuły pojawiające się na kanałach Polsatu? Koniecznie odwiedźcie PolsatGo, gdzie znajdziecie darmowe filmy i seriale online. Na platformie pojawiają się co prawda płatne filmy i seriale, ale bez trudu znajdziecie ogrom propozycji, które zobaczyć można bez żadnych dodatkowych opłat. Nie trzeba zakładać konta, aby rozpocząć seans. Co więcej, w bibliotece znajdują się także zagraniczne tytuły, więc wybór jest naprawdę szeroki.

Możesz też skorzystać z oferty Polsat Box Go:
Co to jest Polsat Box Go? Jakie są dostępne pakiety i ile kosztuje?

TVP VOD

Miłośnicy polskiego kina powinni zwrócić uwagę na TVP VOD. Na platformie znajdują się wyłącznie rodzime produkcje, za to wybór tych darmowych jest bardzo szeroki. Znajdziecie tu zarówno starsze seriale, które pamiętają dawne czasy, jak i te zdecydowanie nowsze tytuły. Nie trzeba zakładać konta, za to przyjdzie przeczekać Wam kilka krótkich reklam (na szczęście nie są zbyt uciążliwe). I co najważniejsze, wiele seriali jest dostępnych w ramach platformy zupełnie za darmo.

35mm.online

Pozostając przy polskim kinie nie sposób pominąć serwisu 35mm.online. To darmowe seriale online – bez limitu, za to z koniecznością rejestracji. Biblioteka platformy jest przeogromna, ale szczególnie zadowoleni będą ci, którzy chcą wrócić do starszych produkcji. Wszystkie te seriale zostały poddane rekonstrukcji i teraz dosłownie cieszą oko. Co więcej, nie brakuje też propozycji dla najmłodszych. 35mm.online udostępnia bajki, które już dzisiaj można uznać za zapomniane.

Dowiedz się więcej o serwisie:
35mm.online – VOD z polskimi klasykami filmowymi

YouTube

Możecie się zdziwić, ale YouTube też ma coś do powiedzenia w kwestii darmowych seriali. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Kanały warte uwagi to:

  • Kino Świat VOD – ogromna baza filmów i seriali zupełnie za darmo, w tym polskie produkcje i zagraniczne.
  • Studio Miniatur Filmowych – kanał, który pokochają najmłodsi, bo gromadzi kultowe już wieczorynki i bajki z dawnych lat.

Podobnych kanałów znajdzie się więcej, jednak ze znacznie skromniejszą biblioteką. Niemniej jednak, YouTube może okazać się dla wielu świetnym rozwiązaniem.

Nielegalne strony z serialami

Strony z darmowymi serialami – bez rejestracji i dodatkowych opłat – dzielą się na te legalne i nielegalne. Wybór platformy, na której będziecie oglądać wybrane produkcje pozostawiamy Wam. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem.

seriale online bez rejestracji

W sieci nietrudno natknąć się na serwisy, które pozwolą Wam oglądać za darmo, ale wiele z nich nie gromadzi filmów na własnych serwerach. Działają na zasadzie bazy linków, odsyłając użytkownik na zewnętrzne platformy. To z kolei rodzi pewne obawy, słuszne zresztą, związane z bezpieczeństwem. Użytkownik często atakowany jest masą nachalnych reklam, do tego otwierają się okna wątpliwego pochodzenia.

Czy warto ryzykować? Na to pytanie każdy musi sam znaleźć odpowiedź.

nano google news

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Miłośniczka dobrego jedzenia i wciągającej lektury. Nie znosi zacinających się smartfonów i ciągle szuka tego, który sprosta jej wymaganiom. Z niecierpliwością śledzi rozwój technologiczny, licząc na to, że będzie mogła poczuć się jak Art3mis z Player One. Nie uznaje kompromisów i stawia na sprzęt, który będzie dobrze służył przez lata.