Cyberpunk Edgerunners na pełnym zwiastunie. Kiedy premiera na Netflix? (akt.)

02.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Cyberpunk Edgerunners na pełnym zwiastunie. Kiedy premiera na Netflix? (akt.)
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Uniwersum Cyberpunka zgodnie z przewidywaniami rozwija się o kolejne tytuły. Tym razem swojej premiery doczekał się zwiastun Cyberpunk: Edgerunners – anime, które już wkrótce zasili bibliotekę Netflixa. Czego możemy się po nim spodziewać?

Cyberpunk Edgerunners – trailer

Być może Cyberpunk 2077 nie zrobił pierwszego dobrego wrażenia, CD Projekt robi jednak wszystko, aby zatrzeć to wspomnienie. Po poprawkach w gamigowej odsłonie tytułu przyszła pora na uchylenie rąbka tajemnicy co do kolejnej nowości, tym razem serialowej.

Mowa oczywiście o anime Cyberpunk: Edgerunners, o którym świat usłyszał po raz pierwszy już w 2020 roku. Dziś możemy podzielić się z Wami zwiastunem produkcji, który rodzi sporo oczekiwań co do końcowego efektu prac. O czym opowiada?

Cyberpunk: Edgerunners to niezależna, 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy, który próbuje przetrwać w opętanym technologią i modyfikacjami ciała mieście przyszłości. Mając wszystko do stracenia, decyduje się pozostać przy życiu, stając się edgerunnerem – najemnym banitą, znanym również jako cyberpunk.

Za tytułem stoi japońskie studio Trigger, z którym współpracuje CD Projekt. Muzyka jest zaś zasługą Akiry Yamaoki – japońskiego muzyka i kompozytora; twórcy ścieżek dźwiękowych do produkcji z serii Silent Hill.

Zapowiada się więc obiecująco. Czy jednak tak zarysowane możliwości zostaną dobrze wykorzystane? – Czas pokaże.

Cyberpunk: Edgerunners – zwiastun serialu (aktualizacja)

Kolejnym etapem promocji nowego serialu Netflixa jest udostępnienie czołówki serialu. Trzeba przyznać, że prezentuje się całkiem obiecująco. Jest dynamiczna, a w tle można usłyszeć legendę brit-popu, czyli grupę Franz Ferdinand z utworem This Fffire.

I w końcu otrzymaliśmy też pełny zwiastun nowego anime z uniwersum Cyberpunk, który wreszcie pozwala nam zobaczyć, jak serial rzeczywiście się prezentuje.

Kiedy premiera Cyberpunk: Edgerunners?

Produkcja na Netflixie pojawi się jeszcze we wrześniu tego roku. Do tego czasu pozostaje nam więc zgłębiać udostępniane materiały promocyjne, na czele z najnowszym zwiastunem i klipem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zakulisowe smaczki.

Źródło: cyberpunk.net

Zobacz także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.