Cyberpunk 2077 The Movie – fanowski film, który trzeba obejrzeć przed premierą „Phantom Liberty”

12.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Cyberpunk 2077 The Movie – fanowski film, który trzeba obejrzeć przed premierą „Phantom Liberty”
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Tuż przed premierą rozszerzenia Cyberpunk 2077: Phantom Liberty otrzymaliśmy okazję zapoznać z się z pełnometrażową, fanowską produkcją – “Cyberpunk 2077 The Movie”. Już jej pierwszy zwiastun zapowiadał się obiecująco, a teraz dostępny już jest cały tytuł.

Cyberpunk 2077 The Movie – zwiastun 

Jeżeli jesteście na bieżąco z gamingowymi debiutami, zapewne wiecie, że Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ukaże się już 26 września na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. W oczekiwaniu na premierę Jack Hunt – twórca internetowy – serwuje Wam swoje filmowe dzieło, adaptujące opowieści znane z oryginalnego świata Night City.

“Cyberpunk 2077 The Movie” to pełnometrażowy, trwający 80 minut film, powstały w całości na silniku gry i wyróżniający się – podążając za słowami samego autora – kinowym stylem, epickością i dynamiką. 

Zwiastun “Cyberpunk 2077 The Movie” znajdziecie poniżej. Zdecydowanie warto rzucić okiem:

Zastosowano w nim techniki, takie jak Machinima (polegająca na wykorzystaniu / modyfikowaniu animacji z gier) i path tracing (sprowadzająca się do tworzenia fotorealistycznych obrazów scen 3D). Produkcja będzie dostępna w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę. Obejrzycie ją po angielsku (z opcją włączenia angielskich lub francuskich napisów) na YouTube. 

Cyberpunk 2077 The Movie – kiedy premiera?

Film zadebiutował w serwisie YouTube w niedzielę 17 września, więc spokojnie każdy zdąży obejrzeć go przed premierą dodatku „Widmo Wolności” zaplanowanej na 26 września. Warto dodać, że wraz z nim do graczy trafi mnóstwo nowych funkcji i darmowych usprawnień Cyberpunk 2077, które będą dostępne dla wszystkich posiadaczy gry (nawet tych, którzy nie wykupią płatnego rozszerzenia).

Nie przedłużając, oto pełnometrażowy fanowski „Cyberpunk 2077 The Movie”. Enjoy Chooms!

Źródło: YouTube / Jack Hunt

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.