“Cyberpunk 2077” – powstanie produkcja aktorska od twórców “Mr. Robot”

08.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Cyberpunk 2077” – powstanie produkcja aktorska od twórców “Mr. Robot”
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

CD Projekt oficjalnie pracuje nad produkcją live-action osadzoną w świecie “Cyberpunk 2077”. To owoc współpracy ze studiem, stojącym za hitami, takimi jak “Mr. Robot” i “Detektyw”.

Cyberpunk 2077 – powstanie film lub serial aktorski 

Zgodnie z ogłoszeniem CD Projektu polski producent gier komputerowych podjął współpracę ze studiem Anonymous Content, a jej efektem ma być film lub serial aktorski, rozgrywający się w uniwersum „Cyberpunk 2077„. 

Wspomniane studio ma w swoim dorobku tytuły, takie jak “Mr. Robot”, “Detektyw”, “Zjawa” i “Spotlight”. Można więc śmiało oczekiwać, że czeka nas trzymająca poziom premiera. 

O tej na ten moment wiadomo niewiele. Nie wskazano nawet, czy będzie to film, czy też serial. Obecność Davida Levine’a – wieloletniego szefa ds. produkcji seriali dramatycznych HBO – wśród członków ekipy Anonymous Content Studios sugeruje jednak, że możemy liczyć na produkcję w odcinkach. 

Ta – zgodnie z zapowiedzią CD Projektu – nie byłaby adaptacją historii ukazanej na łamach “Cyberpunk 2077”, lecz zupełnie nową opowieścią, osadzoną w świecie znanym z gry. Projekt będzie rozwijany w ścisłej kooperacji z osobami odpowiedzialnymi za kształt tej ostatniej. Trudno jednak wskazać, gdzie będzie można go zobaczyć. 

Cyberpunk 2077 – twórcy aktorskiej produkcji 

Oprócz wspomnianego już Levine’a z ramienia Anonymous Content Studios nad tytułem pracują Garrett Kemble, Ryan Schwartz i Bard Dorros. Projekt znajduje się dopiero na wstępnym etapie rozwoju. Aktualnie trwają poszukiwania jego scenarzysty. 

Kiedy premiera?

Co nie powinno być zaskoczeniem, data premiery produkcji aktorskiej nie pozostaje nawet w sferze domysłów. Jak zapewnia jednak CD Projekt, wraz z postępem współpracy z Anonymous Content kolejne informacje dotyczące tytułu zostaną udostępnione szerszej publiczności. 

W oczekiwaniu na premierę warto powrócić zaś do innej produkcji ze świata Cyberpunka – świetnie ocenianego “Cyberpunk: Edgerunners”, który to serial znajdziecie na Netfliksie. W sieci jest również dostępny fanowski film “Cyberpunk 2077 The Movie”.

Źródło: CD Projekt

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.