Coś się kończy, coś się zaczyna. Fani „Obsesji Eve” dostaną spin-off serialu

07.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Coś się kończy, coś się zaczyna. Fani „Obsesji Eve” dostaną spin-off serialu
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Ostatni odcinek czwartego sezonu serialu „Obsesja Eve” już w najbliższą niedzielę na platformę HBO Max. Czy to zła wiadomość dla fanów serialu? Niekoniecznie. Pierwszy sezon zebrał wiele pochlebnych opinii. Chwalono go głównie za pomysłowość, choć ciężko wskazywać na taką cechę w przypadku kolejnych sezonów. Być może sposobem na przyciągnięcie nieco znudzonych już fabułą serialu widzów będzie spin-off.

„The Sun” donosi: będzie spin-off serialu „Obsesja Eve”

Pierwsze informacje na temat ponownego wykorzystania uniwersum „Obsesji Eve” podał brytyjski magazyn The Sun. Ich zdaniem zdjęcia rozpoczęły się już jakiś czas temu. Spin-off ma być wspólnym dziełem AMC Networks, BBC America i Sid Gentle Films LTd.

Obsesja Eve

Bohaterką serialu ma zostać Carolyn Martens, agentka Mi6 przedstawiona w serialu „Obsesja Eve”.

Postać pojawia się we wszystkich sezonach „Obsesji Eve”, także w ostatnim, czwartym sezonie, który właśnie dobiega końca. Już tam postać ze sporym bagażem doświadczeń intrygowała i wzbudzała sporą ciekawość widzów. Nie poznaliśmy jednak wielu szczegółów na jej temat. Kim naprawdę jest Carolyn grana przez Pionę Shaw, która dla swoich wrogów nie ma litości? W serialu odgrywa rolę szefowej Mi6 zajmującej się sprawami związanymi z Rosją. Być może właśnie ten fakt sprawił, że producenci zdecydują się na umieszczenie jej w roli głównej bohaterki nowego serialu. Ten miałby opisywać jej młodość. Akcja spin-offu pokazałaby więc czasy sprzed wydarzeń głównego serialu.

Obsesja Eve

Początki serialu sięgają 2018 roku. Przez niecałe cztery lata producenci zrealizowali cztery sezony serialu. W tym czasie otrzymał on między innymi nagrodę Złoty Glob. Serial nominowano także do wielu innych nagród. Niestety, każdy kolejny sezon był coraz słabiej oceniany. Serca widzów podbiła Jodie Coner, odtwórczyni roli Villanelle. Wykreowana przez nią postać przez cały serial ma różne potyczki z Eve.

Tytułową bohaterkę zagrała Sandra Oh. Eve jest agentką Mi5, która nie spełniła jednak swojego marzenia o byciu szpiegiem. Pracuje w biurze. Druga z głównych bohaterek to zabójczyni, która kocha przepych i luksusowe życie. Sandrę Oh wielu widzów z pewnością kojarzy z serialu „Chirurdzy”.

Może zainteresują Cię także inne artykuły o serialach

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.