Biały Lotos: sezon 3 opóźniony. Powróci dłuższy, większy i jeszcze bardziej szalony

20.11.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Biały Lotos: sezon 3 opóźniony. Powróci dłuższy, większy i jeszcze bardziej szalony
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Strajk scenarzystów i aktorów w Hollywood nie ominął również uwielbianej przez widzów serii oryginalnej HBO – “Biały Lotos”. Sezon 3. produkcji zagości na małych ekranach później, niż planowano. Dając wiarę zapowiedziom twórcy hitu, zdecydowanie warto będzie jednak poczekać. 

Biały Lotos: sezon 3 z premierą w 2025 roku 

Choć pierwotne plany zakładały powrót do Białego Lotosu w przyszłym roku, strajk scenarzystów i aktorów za oceanem skutecznie je pokrzyżował. Nie tak dawno otrzymaliśmy oficjalne stanowisko co do przewidywanej daty premiery kolejnej odsłony serii. 

»Biały Lotos 3« miał mieć premierę w 2024 roku, ale prawdopodobnie zostanie ona przesunięta na 2025 rok

– zdradził Casey Bloys, prezes i dyrektor generalny HBO Max.  

Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w relacji Mike’a White’a – twórcy serialu – z postępów prac nad produkcją. Scenariusze nowych odcinków mają być już niemal gotowe. Kolejnym etapem będzie obsadzenie ról, które w zdecydowanej większości przypadków nie powracają w kolejnym sezonach tytułu. 

Wyjątkiem w tym zakresie była do tej pory kultowa postać Tanyi, granej przez Jennifer Coolidge. W 3. części Biały Lotos ponownie odwiedzi zaś Natasha Rothwell w roli Belindy – menedżerki spa na Hawajach, znanej z 1. sezonu. 

Biały Lotos: sezon 3 powróci z przytupem 

Mike White nie stroni od hucznych zapowiedzi tego, co przygotował dla widzów. Choć na kolejne odcinki ulubionej serii będą musieli oni zaczekać nieco dłużej, w zamian otrzymają prawdziwe hotelowe widowisko: 

To będzie ponadwymiarowy »Biały Lotos«. Będzie dłuższy, większy, bardziej szalony. Nie wiem, co ludzie pomyślą, ale jestem bardzo podekscytowany, więc przynajmniej dla mojego własnego barometru to dobra rzecz.

Przypomnijmy, że tym razem akcję osadzono w Tajlandii, co ma być okazją do podniesienia wątków wschodniej religijności i duchowości. 

Źródło: Deadline, HBO

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.