Polsat Box Go – jakie pakiety są dostępne? Cennik 2023

21.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 5 Minuty
Polsat Box Go – jakie pakiety są dostępne? Cennik 2023
Przeczytasz w 5 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Każdy kto lubi oglądać filmy, seriale i innego typu programy telewizyjne zna takie serwisy VOD jak Netflix, Player czy HBO Max. Ofertę w tym zakresie postanowiła poszerzyć także telewizja Polsat. Znana od lat aplikacja Ipla została zastąpiona przez Polsat Box Go.

Co to jest Polsat Box Go?

Polsat Box Go to nowy serwis VOD, który zastąpił aplikację Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go. Dostępny jest online za pośrednictwem strony internetowej polsatboxgo.pl oraz na urządzeniach mobilnych, telewizorach Smart TV oraz na Apple TV.

Nowy serwis zapewnia dostęp do programów na żądanie, materiałów premium dostępnych tylko dla subskrybentów poszczególnych abonamentów, o których więcej w dalszej części tego poradnika, a także do przedpremierowych programów i seriali oraz ponad 120 kanałów TV, w tym programów w jakości 4K.

Nie należy go mylić z serwisem Polsat Go, w którym treści dostępne w są bezpłatnie (ale za to z reklamami). Polsat Box Go to płatna usługa oferująca treści podzielone na oddzielne pakiety.

Dostęp do Polsat Box Go możliwy jest również dla abonentów Polsatu (telewizja kablowa i satelitarna). Polsat Box Go dodawany jest gratis do pakietów S,M,L. W tej sytuacji liczba programów, które możemy oglądać w Polsat Box Go wówczas uzależniona od pakietu:

 • pakiet S – kanały podstawowe i kanały tematyczne Polsat (55 kanałów, promocyjna cena: 30 złotych miesięcznie, po zakończeniu okresu promocyjnego cena wzrośnie do 40 złotych miesięcznie);
 • pakiet M – kanały z pakietu S + kanały tematyczne TVN i Discovery, Eurosport, kanały TVP Seriale i TVP HD, kanał TV Republika i wPolsce.pl (77 kanałów, promocyjna cena: 40 złotych miesięcznie, po zakończeniu okresu promocyjnego cena wzrośnie do 50 złotych miesięcznie);
 • pakiet M Sport – kanały z pakietu M + kanały sportowe Eleven Sports 1, 2, 3 i 4K, Polsat Sport Premium 1 Super HD, Polsat Sport Premium 2 Super HD (83 kanały, promocyjna cena: 70 złotych miesięcznie, po zakończeniu okresu promocyjnego cena wzrośnie do 80 złotych miesięcznie);
 • pakiet L – kanały z pakietu M + pozostałe kanały tematyczne (136 kanałów, promocyjna cena: 70 złotych miesięcznie, po zakończeniu okresu promocyjnego cena wzrośnie do 80 złotych miesięcznie).
pakiety polsat box go

Jakie pakiety są w Polsat Box Go?

W ramach serwisu dostępnych jest sześć pakietów:

 • Polsat Box Go Premium

W ramach pakietu użytkownik otrzymuje dostęp do wielu filmów, seriali i programów w formie VOD, co oznacza, że może je oglądać o dowolnej porze dnia i nocy oraz 100 kanałów telewizyjnych. Promocyjna cena pakietu wynosi 30 złotych miesięcznie, a po jej zakończeniu cena wzrośnie do 40 złotych.

 • Polsat Box Go Sport

W pakiecie dostępne są popularne telewizyjne kanały sportowe, na przykład Eleven Sports, Polsat Sport Premium, Eurosport i Canal+ Sport. W ramach tego pakietu oglądać można mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Narodów UEFA, siatkarskiej Ligi Narodów, polskiej Ekstraklasy i 1 Ligi, piłkarskiej ligi zagraniczne (hiszpańska, włoska, francuska) oraz wyścigi Formuły 1. Promocyjna cena pakietu wynosi 40 złotych miesięcznie, a po jej zakończeniu cena wzrośnie do 50 złotych.

Jesteś kibicem sportowym? Sprawdź również serwis Viaplay!
Viaplay – ile kosztuje? Co oglądać? Jakie transmisje sportowe?
 • Polsat Box Go Premium z Disney+

Pakiet zawiera wszystkie treści (filmy, seriale, programy) dostępne w ramach Polsat Box go Premium oraz dodatkowo dostęp do nowego serwisu VOD – Disney+. Po jego wykupieniu zyskujemy możliwość oglądania seriali, filmów oraz animacji Disneya i Pixara, dokumentów National Geographic, a także filmów i seriali z uniwersum Marvela oraz Gwiezdnych Wojen.

Pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+ kosztuje obecnie 50,00 złotych na 30 dni.

 • Polsat Box Go Ukraina

Specjalny pakiet stworzony z myślą o obywatelach Ukrainy, którzy przebywają na terenie Polski w związku z wojną w Ukrainie. Zawiera 9 kanałów w języku ukraińskimi z filmami, serialami, rozrywką, programami edukacyjnymi i dla dzieci, a także kanał informacyjny Ukraina 24. Pakiet jest dostępny w cenie 15 zł miesięcznie. Kanał informacyjny jest bezpłatny, wystarczy założyć konto w serwisie Polsat Box Go).

 • Polsat Box Go Polonia

Pakiet przeznaczony dla osób mieszkających za granicą. Dostępne są między innymi filmy, seriale, 10 kanałów telewizyjnych oraz niektóre transmisje sportowe. Jego cena to 40 złotych miesięcznie lub 10 euro/10 dolarów/10 funtów.

 • Polsat Box Go Fortuna 1 Liga

Pakiet, który również przeznaczony jest dla osób mieszkających poza granicami Polski. Zapewnia on dostęp do wszystkich meczów Fortuny 1 Ligi. Jego cena to 30 złotych miesięcznie lub 6 euro/ 6 dolarów/ 6 funtów.

Polsat Box Go Sport
 • Polsat Box Go Start

Nowy pakiet streamingowy Polsat Box Go Start jest dostępny w cenie promocyjnej 30 zł za cały rok. W ramach Polsat Box Go Start zyskujemy dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali oraz reality shows, produkowanych dla ponad 20 kanałów Telewizji Polsat. Posiadacze konta w serwisie Polsat Go otrzymają darmowy dostęp do Polsat Box Go Start przez 2 miesiące, następnie będzie możliwość kontynuowania subskrypcji w atrakcyjnej cenie.

Co można obejrzeć w Polsat Box Go?

Polsat Box Go oferuje bardzo wiele treści. Poza wspomnianymi już transmisjami na żywo i retransmisjami wydarzeń sportowych, które obejmują wiele różnych dyscyplin, w pakiecie Premium użytkownik otrzymuje dostęp do:

 • premierowych seriali telewizyjnych, takich jak np. „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej;
 • filmów w jakości 4K, takich jak np. kinowy hit „Venom”
 • filmowych hitów takich jak „Joker” czy „John Wick”;
 • wielu różnych produkcji dla dzieci, takich jak np. seriale „Sanjay i Craig”, „Top Wing – Ptasia Akademia” czy też „Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja”.

Dużą część materiałów stanowią produkcje telewizji Polsat. Są wśród nich seriale: między innymi „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość” oraz pozycje kultowe, na przykład „Miodowe lata”, „Rodzina zastępcza” oraz „Włatcy móch”. To tylko niektóre z dostępnych pozycji. Warto także zwrócić uwagę na programy rozrywkowe. Użytkownicy Polsat Box Go Premium mogą oglądać bez reklam między innymi „Love Island”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Ninja warrior”, „The Brain” czy też „Krejzi Patrol”.

oferta polsat box go

Po dokupieniu pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ zyskujemy jeszcze szerszy dostęp do ulubionych filmów i seriali. Wśród nich są także nowości, takie jak: „Zbrodnie po sąsiedzku”, „Strażnicy Galaktyki Volume 3”, „The Bear” czy też nowe odcinki „Tajnej Inwazji”.

Jaka jest jakość filmów?

Materiały dostępne w serwisie Polsat Box dostępne są w różnej jakości. Starsze pozycje oglądać można w jakości HD, ale nowsze materiały, szczególnie filmy, dostępne są w 4K. Co ważne, niektóre kanały telewizyjne, a szczególnie sportowe dostępne są w jakości 4K. Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową. Są pozycje w języku polskim, ale są też takie w językach obcych z napisami.

Na jakich urządzeniach można włączyć Polsat Box Go?

Aplikacja Polsat Box Go dostępna jest na:

 • smartfony i tablety z systemem Android
 • smartfony i tablety z systemem iOS (iPhone, iPad)
 • smartfony i tablety z systemem Harmony OS (urządzenia Huawei)
 • Apple TV
 • telewizory Smart TV (Samsung od roku 2017, LG od roku 2018 – wyłącznie modele UHD)
 • telewizory Android TV,
 • dekodery Polsat Box (Evobox)

Jak zainstalować aplikację Polsat Box Go?

Aplikację pobrać można za darmo w sklepach z aplikacjami, zależnie od urządzenia, na którym ma zostać zainstalowana. W przypadku urządzeń z systemem Android jest to sklep Play, a chcąc zainstalować tę aplikację na iPhonie czy iPadzie, należy skorzystać z App Store.

Czy Polsat Box jest konkurencją dla Netflixa i HBO Max?

Siłą serwisu Polsat Box są transmisje wydarzeń sportowych na żywo, premierowe seriale oraz dostęp do produkcji telewizji Polsat. Nie można zaprzeczyć, że te ostatnie cieszą się w Polsce ogromną popularnością, a za możliwość oglądania ich bez reklam i o dowolnej porze na pewno wielu będzie chciało zapłacić. Warto też dodać, że obecnie biblioteka filmów i seriali nie jest jeszcze na tyle obszerna i atrakcyjna, żeby w tym aspekcie Polsat zagrażał Netflixowi czy HBO Max, ale jako alternatywa dla tradycyjnej telewizji wzbogaconej o unikalne treści, jest godna uwagi.

Na polskim rynku tak naprawdę ma dwóch rywali: Player i Canal+ Online, o których poczytasz w oddzielnych artykułach.

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Bloger technologiczny z zamiłowania. Od 2011 roku korzysta z urządzeń marki Apple i interesuje się perypetiami tej firmy, ale nie straszne mu inne tematy związane z nowoczesną technologią użytkową.