“Borderlands”: Cate Blanchett, Kevin Hart i Jack Black na wybuchowym zwiastunie. Kiedy premiera?

22.02.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Borderlands”: Cate Blanchett, Kevin Hart i Jack Black na wybuchowym zwiastunie. Kiedy premiera?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Borderlands” – adaptacja kultowej gry o tym samym tytule – doczekała się pełnego zwiastuna. Przygotowano dla Was potężną dawkę rozrywki. 

Borderlands – pełny zwiastun 

“Borderlands” to komedia akcji, rozgrywająca się w świecie sci-fi, wyjętym prosto z serii gier od Gearbox Software. To też jeden z głośniejszych tytułów, jakie zagoszczą w tym roku na dużych ekranach. Po krótkiej zapowiedzi otrzymaliśmy nareszcie pełny zwiastun produkcji. Na brak wrażeń, gwiazdorskich występów i komedii w najczystszej postaci nie będziecie mogli narzekać: 

Podążając za oficjalnym opisem “Borderlands”:

Lilith, łowczyni nagród o szemranej reputacji powraca na swoją ojczystą planetę Pandorę, najbardziej porąbane miejsce we wszechświecie. Ma tu odnaleźć zaginioną córkę Atlasa, najpotężniejszego drania w galaktyce, który skrzywdziłby nawet muchę. W tym celu kompletuje odjechaną ekipę w składzie: Roland, najemnik, który nie bierze jeńców; Tiny Tina, słodka nastolatka z zamiłowaniem do demolki, Krieg, mięśniak o bicepsie większym od mózgu, Tannis, archeolożka, której niestraszne żadne ruiny oraz Claptrap, cwany robot o niewyparzonej gębie. Razem będą musieli stawić czoła całej plejadzie krwiożerczych Obcych i zdegenerowanych pandorskich gangsterów, by wywinąć się z pułapki i odkryć tajemnicę mogącą zaważyć na losach wszechświata. Takich dwóch, jak ich sześcioro, to nie ma ani jednego.

Borderlands – obsada i twórcy

Tytuł może poszczycić się obsadą z najwyższej półki, którą współtworzą: Cate Blanchett, Kevin Hart, Jack Black, Jamie Lee Curtis, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Haley Bennett, Édgar Ramírez, Bobby Lee, Olivier Richters, Janina Gavankar, Gina Gershon, Cheyenne Jackson, Charles Babalola, Benjamin Byron Davis, Steven Boyer, Ryann Redmond i Penn Jillette.

Wyreżyserował go Eli Roth (“Bękarty wojny”, “Zegar czarnoksiężnika”), będący też – obok Joe Crombiego – autorem scenariusza do filmu. 

Kiedy premiera?

Produkcja zadebiutuje w kinach 9 sierpnia 2024 roku.

Źródło: Lionsgate Movies

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.