Search icon

Aplikacja Booksy – logowanie, umawianie wizyt i dostępne usługi

27.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 4 Minuty
Aplikacja Booksy – logowanie, umawianie wizyt i dostępne usługi
Przeczytasz w 4 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Aplikacja Booksy to jedno z tych rozwiązań, które naprawdę potrafią ułatwić życie. Szczególnie dziś w zabieganym świecie, gdzie czas to pieniądz, a każdy ma dostęp do nowoczesnych technologii. Dzięki Booksy można łatwo umówić się na wizytę u fryzjera, kosmetyczki, masaż, czy skorzystanie z wielu innych usług – wystarczy kilka kliknięć w aplikacji mobilnej i gotowe. W tym artykule przyglądamy się jak działa aplikacja Booksy, jakie ma funkcje i jakie usługi można są w niej dostępne.

Co to jest Booksy?

Booksy to aplikacja, w której spotyka się zapotrzebowanie klienta z ofertą usługodawcy.

Możesz zdalnie umówić się na spotkanie z kosmetyczką albo najlepszym barberem. Wszystko odbywa się w prosty i szybki sposób. Na dodatek rezerwacja wizyt jest dostępna 24/7, więc bez względu na to, czy to środek nocy, czy dzień, usługa zostanie zarezerwowana, a termin będzie na Ciebie czekał.

Co więcej, na dzień przed umówionym spotkaniem, otrzymasz przypomnienie o wizycie, więc nie musisz się już martwić, że o nim zapomnisz. W dowolnym momencie możesz także odmówić wizytę bądź zmienić jej termin, gdyby coś nagle pokrzyżowało Twoje plany.

Aby korzystać z usług Booksy, musisz mieć dostęp do Internetu, poczty elektronicznej oraz przeglądarki internetowej. Stronę Booksy możesz odnaleźć bezpośrednio w sieci pod domeną www.booksy.com, a także za pośrednictwem widgetów na niektórych stronach internetowych lub profilach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Aplikację Booksy łatwo ściągnąć na telefon, jej pobranie oraz obsługa są zupełnie darmowe. Można się nią posługiwać zarówno w systemie iOS, jak i Android.

Jak działa aplikacja Booksy?

Jeśli chcesz skorzystać z bogatej oferty usług Booksy, warto na wstępie zarejestrować się w systemie, aby stworzyć konto. Rejestracja nie jest konieczna do przeglądania ofert na Booksy, natomiast staje się ona niezbędna, gdy zamierzasz się umówić do wybranego usługodawcy. Dokonujesz tego za pomocą formularza rejestracji w systemie Booksy. Zawiera on podstawowe dane, takie jak:

 • adres e-mail,
 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,

Posiadając konto, możesz logować się do systemu w każdej chwili i rezerwować wybrane usługi. Logowanie jest możliwe zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego. 

Jeśli zalogowałeś się już do systemu, proces rezerwacji usług wygląda następująco:

 • wybór kategorii usługi w przeglądarce Booksy pl np. fryzjer,
 • określenie lokalizacji i terminu wizyty, które można dopisać w okienkach wyszukiwania u góry strony,
 • zaznaczenie wybranej opcji,
 • wybór konkretnej usługi i jej rezerwacja za pomocą okienka Umów,
 • określenie daty i godziny realizacji usługi w kalendarzu,
 • akceptacja rezerwacji poprzez kliknięcie przycisku Potwierdź.

Każdorazowo po dokonaniu rezerwacji powinieneś otrzymać maila lub smsa z informacją potwierdzającą dzień i godzinę usługi. Czyż to nie jest fantastyczne i proste rozwiązanie, zwłaszcza dla zabieganych?

Booksy wyszukiwarka

Booksy Biz – aplikacja dla firm

Aplikacja Booksy Biz jest świetnym narzędziem dedykowanym firmom i przedsiębiorcom. Tak naprawdę przejęła ona dużo funkcji wirtualnej asystentki, która troszczy się o rozkwit Twojego biznesu.

W przeciwieństwie do wersji dla klientów jest płatna. Ogromnym plusem już na początku współpracy z tą aplikacją jest fakt, iż możesz skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego. Dzięki temu przekonasz się, jak dalece warto sięgnąć po to rozwiązanie.

Twoi klienci będą mogli rezerwować wizyty online przez całą dobę w aplikacji oraz za pośrednictwem portali społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, a także Google.

W razie problemów z serwisem Booksy, zapewnia on wyszkolone wsparcie techniczne. W ramach abonamentu otrzymujesz nielimitowaną ilość powitalnych sms-ów dla klientów oraz konto użytkownika w pakiecie.

booksy biz

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych kont dla Twoich pracowników. Ponadto za dodatkową opłatą masz możliwość reklamowania swoich usług także za pomocą smsów marketingowych, a także przyjmowanie płatności przez aplikację.

Świetnym rozwiązaniem, mającym na celu wzrost klienteli jest także opcja Booksy Boost. Dzięki niej Twoja firma znajdzie się w czołówce wyników w wyszukiwarce aplikacji. Za pomocą  różnego rodzaju akcji promocyjnych, takich jak np. Happy Hours, Flash Sale czy Last również możesz poszerzać swoje zasięgi.

Jakie usługi są dostępne w Booksy?

Z aplikacji chętnie korzystają właściciele i firmy z najróżniejszych branż, a zwłaszcza takich jak: beauty, wellness, profilaktyka zdrowotna, usługi bankowe i wiele innych. Możesz za jej pomocą umówić się m.in. z fryzjerem, barberem, kosmetyczką, masażystą, fizjoterapeutą itd.

Masz też możliwość zarezerwowania terminu rozmowy lub spotkania z psychoterapeutą, doradcami z firm związanych z szeroko pojętą działalnością telekomunikacyjną, motoryzacyjną, bankowością, a nawet zadbać o swojego zwierzaka. Zakres usług świadczonych za pomocą tej platformy stale się powiększa.

booksy rezerwacje online

Karta podarunkowa Booksy

Nowością Booksy, która cieszy się coraz większym uznaniem, jest karta podarunkowa. Można ją zakupić dla siebie lub wybranej osoby. Może ona być realizowana w ulubionym salonie kosmetycznym albo pozostać nieokreślona, a wówczas obdarowana osoba sama zdecyduje o doborze usługi z Booksy pl.

Wybierając kartę podarunkową Booksy, wiesz, że prezent będzie trafiony. W ten sposób sobie możesz sprawić dużo radości, a biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich miesięcy i pandemiczne obostrzenia z pewnością przyczynisz się do wspierania branż, które zostały najbardziej dotknięte tymi wydarzeniami.

Zalety korzystania z Booksy

Łatwość obsługi i różnorodność zastosowania aplikacji z pewnością świadczą, o tym, iż jest to narzędzie warte polecenia. Wśród najważniejszych jej atutów, wspomnianych przez konsumentów, wymienić można następujące:

 • wygodna i szybka rezerwacja,
 • brak konieczności czekania w kolejkach,
 • możliwość porównania cen w aplikacji,
 • promocje,
 • wiarygodność opinii,
 • autentyczność zdjęć,
 • przypomnienia o wizytach,
 • szeroki wybór usług i branż,
 • światowy zasięg aplikacji (różne wersje językowe).

Popularność aplikacji Booksy na świecie

Ogrom zalet Booksy pl sprawia, że liczba jej użytkowników rośnie z roku na rok. Warto wspomnieć, iż aplikacja ta w Polsce od dłuższego czasu zajmuje wysokie miejsca w rankingach popularności. Cenią ją zwłaszcza posiadacze sprzętów z oprogramowaniem iOS.

Aplikacja jest znana jednak nie tylko w Polsce, ale i innych krajach, a nawet i na innych kontynentach. Na rynku amerykańskim udało jej się znaleźć się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych aplikacji w sklepie Apple`a w kategorii lifestyle!

Nie ma się co dziwić, szereg korzyści i pozytywne opinie jej użytkowników świadczą same za siebie. Booksy pl może stać się Twoim niezawodnym partnerem i w życiu prywatnym i zawodowym.

Źródła zdjęć – booksy.com

Może Cię również zainteresować:

Z wykształcenia dziennikarz prasowy i coach. Tworzeniem treści zajmuje się zawodowo od kilku lat. Pisanie i dobra książka są nieodłącznymi atrybutami w jej życiu. Po latach doszła pasja do gotowania i sprzedaży. Uwielbia nowe technologie, które na co dzień może wykorzystywać w swoim życiu. Uparcie dąży do osiągania celów i nawet dobrze jej to wychodzi.