Search icon

“Biedne istoty” od dzisiaj w VOD. Gdzie obejrzeć oscarową produkcję z Emmą Stone?

27.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w 1 Minuta
“Biedne istoty” od dzisiaj w VOD. Gdzie obejrzeć oscarową produkcję z Emmą Stone?
Przeczytasz w 1 Minuta
Zwiększ rozmiar tekstu

Szybkiej premiery w VOD doczekały się dziś “Biedne istoty” – świetnie przyjęta, tegoroczna premiera kinowa z pierwszoplanową rolą Emmy Stone. Subskrybenci Disney+ obejrzą film w ramach abonamentu.

Biedne istoty na Disney+

Serwis Disney+ włącza do swojej oferty jedną z najgłośniejszych, tegorocznych premierkostiumowe “Biedne istoty”, będą współczesną wariacją na temat historii o Frankensteinie. 

Zdobywca 4 statuetek podczas tegorocznych Oscarów (najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepsza charakteryzacja i fryzury, najlepsza scenografia, najlepsze kostiumy) przenosi na ekran książkę Alasdaira Graya o tym samym tytule, jednocząc w zachwytach publikę i krytyków. 

Biedne istoty – fabuła i zwiastun 

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie filmu: 

»Biedne istoty« w reżyserii Yorgosa Lanthimosa to niesamowita opowieść o ewolucji Belli Baxter (Emma Stone), młodej kobiety, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Pod jego opieką Bella chętnie uczy się wszystkiego od nowa, ale chce też doświadczyć pełni życia. W poszukiwaniu nowych doznań wyrusza w burzliwą i pełną przygód podróż przez kontynenty w towarzystwie sprytnego i rozpustnego prawnika, Duncana Wedderburna (Mark Ruffalo). Wolna od uprzedzeń swoich czasów, Bella z determinacją dąży do celu, jakim jest walka o równość i niezależność.

Wstęp tego, co czeka Was podczas seansu, oferuje zwiastun produkcji, który znajdziecie poniżej: 

Oscarowa rola Emmy Stone i inne gwiazdorskie występy

Oglądając w VOD “Biedne istoty”, zapewne zwrócicie uwagę na genialną, pierwszoplanową rolę Emmy Stone, której występ doceniono Oscarem, Złotym Globem i nagrodą BAFTA. Na ekranie towarzyszą jej Mark Ruffalo, Willem Dafoe, Ramy Youssef oraz Christopher Abbott.

Film wyreżyserował grecki twórca, Yórgos Lánthimos, w którego filmografii znajdziecie dzieła, takie jak “Lobster” czy “Faworyta”. 

Polecane soundbary

Źródło: Disney+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.