Biały Lotos: 3. sezon rozegra się w Tajlandii! Poznaliśmy też motyw przewodni fabuły

02.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Biały Lotos: 3. sezon rozegra się w Tajlandii! Poznaliśmy też motyw przewodni fabuły
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Po dramatycznym, drugim sezonie “Biały Lotos” powróci w zupełnie innej lokalizacji. Głośna produkcja serwisu HBO Max tym razem zmierza w kierunku azjatyckiej Tajlandii. Co wiadomo o 3. sezonie serialu?

Biały Lotos – 3. sezon przeniesie nas do Tajlandii

Bohaterowie “Białego Lotosu” poznali kolejny kierunek swoich ekskluzywnych eskapad. Po Hawajach i Sycylii przyszła pora na Tajlandię! Tym samym przed twórcami rozpościera się naprawdę wiele możliwości, jakie dają lokalizacje, takie jak Bangkok, Koh Samui, Chiang Mai czy tzw. Złoty Trójkąt.

Obrany kierunek w oczywisty sposób przełoży się na warstwę fabularną serialu “Biały Lotos”. 3 sezon, podążając za słowami jego twórcy, Mike’a White’a, skupi się bowiem na zagadnieniu tamtejszej religijności: 

W pierwszym sezonie skupiliśmy się na pieniądzach. Tematem drugiego był seks. Myślę, że trzeci sezon może być komediowym spojrzeniem na temat śmierci we wschodniej religii i duchowości

– obwieścił. 

Taka tematyka świetnie wpisuje się także w zaskakujący finał, zwieńczający drugą odsłonę serii. Przedstawiciel HBO nie kryje swojego entuzjazmu na wizję twórczą White’a:

[Mike White – przyp. red.] właśnie przedstawił nam pomysł na 3. sezon i jest on świetny. To naprawdę fajny pomysł. To wspaniałe, że za każdym razem może obsadzać nowych aktorów. To, co było wspaniałe w pierwszym i drugim sezonie, to fakt, że podobnie jak »Sukcesja«, [»Biały Lotos« – przyp. red.] pozwala na ponowne odkrycie obsady lub spojrzenie na nią w nowym świetle

– mówi prezes i dyrektor programowy HBO i HBO Max, Casey Bloys.

Kogo obecności na ekranie możemy spodziewać się, jeżeli chodzi o 3. sezon “Białego Lotosu”?

Biały Lotos sezon 3 – obsada 

Nieoficjalnie słychać głosy, że “Biały Lotos” w swoim 3. sezonie przyniesie powrót niektórych, związanych z tytułem postaci. Wśród tych wymienia się m.in. Nicole Mossbacher (Connie Britton) oraz Abby – byłą żonę Doma (Michael Imperioli) – które miałyby okazać się serialowymi siostrami. Niewykluczony jest też powrót Grega (Jon Gries) – męża Tanyi (Jennifer Coolidge) oraz Portii (Haley Lu Richardson) – jej asystentki. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jednak poczekać. 

Jak co sezon, “Biały Lotos” powróci też z nowymi, zamożnymi bohaterami. O tych jednak na tę chwilę nic jednak nie wiadomo. 

Kiedy premiera 3 sezonu Białego Lotosu?

Data premiery 3 sezonu serialu “Biały Lotos” wciąż pozostaje nieznana. Biorąc pod uwagę odstępy między dotychczasowymi odsłonami serii, fani wypatrują go jeszcze w tym roku. HBO Max nie uwzględniło go jednak wśród oficjalnych zapowiedzi na 2023 rok.

Źródło: Deadline, Variety, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.