Search icon

Berlin – poznaliśmy bohaterów i obsadę prequela Domu z papieru

06.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Berlin – poznaliśmy bohaterów i obsadę prequela Domu z papieru
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Po hiszpańskiej i koreańskiej odsłonie “Domu z papieru” przyszła pora na jego prequel. Protagonistą nowej produkcji będzie Berlin (powracający w roli Pedro Alonso). Właśnie ujawniono jego grupę wsparcia. Poznajcie bohaterów i obsadę przyszłorocznego spin-offa.

Berlin – Dom z papieru z prequelem

Spin-off zorientowany będzie wokół znanej z “Domu z papieru” postaci Berlina. Jak zaznaczają twórcy, jest to “najbardziej iskrząca osobowość”, którą postanowili w związku z tym umieścić w zupełnie innym świecie.

Bardzo nam się podobał pomysł, żeby przedstawić nowy gang wokół Berlina w kompletnie innym stanie emocjonalnym

– dodali.

Względem pierwotnej serii będziemy mieli do czynienia z prequelem. Poznamy więc perypetie postaci z czasów poprzedzających jej znajomość z Profesorem (Álvaro Morte). Nie oznacza to jednak, że wątek napadów pozostanie jedynie kwestią przyszłości. Jak się okazuje, bohater potrafi działać również na własną rękę. Co więcej, ma własną szajkę złodziei. Kto do niej należy?

Serial Berlin – postaci, obsada i twórcy 

Netflix zaprezentował właśnie postaci, które zagoszczą w spin-offie “Domu z papieru”. Przed Wami Damian (Tristán Ulloa) – doradca Berlina, Keila (Michelle Jenner) – technologiczne wsparcie zespołu, nieokiełznana Cameron (Begoña Vargas), niezłomny Roi (Julio Peña Fernández), nieugięty Bruce (Joel Sánchez) i oczywiście Berlin (Pedro Alonso) – błyskotliwy hedonista i lider grupy.

Reżyserami tytułu są Albert Pintó, Geoffrey Cowper i David Barrocal, będący też jednym z jego scenarzystów. W tym ostatnim zakresie twórca współpracował z Esther Martínez Lobato, Álexem Piną i Davidem Olivą.

Nowy serial ma liczyć 8 odcinków. Prace na planie, zgodnie z zapowiedzią, powinny się właśnie rozpocząć. Produkcja powstawać będzie w Paryżu i w Madrycie. 

Kiedy premiera na Netflix?

Połączenie miłości i napadów nie zawsze jest złym pomysłem 

– ogłosił Netflix, przy okazji ujawnienia przybliżonej daty premiery. Jako tę ostatnią oznaczył 2023 rok. 

Źródło: Netflix

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.