“Black Mirror”: sezon 7. oficjalnie zapowiedziany. Jest też przybliżona data premiery na Netfliksie

16.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Black Mirror”: sezon 7. oficjalnie zapowiedziany. Jest też przybliżona data premiery na Netfliksie
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Po oficjalnej zapowiedzi 7. sezonu “Black Mirror” Netflix ujawnia kolejne szczegóły na temat produkcji. Po raz pierwszy czeka Was powrót do znanej historii. Kiedy dokładnie? 

Black Mirror: sezon 7 oficjalnie zapowiedziany 

Dystopijna seria “Black Mirror” Netflixa doczeka się swojego siódmego sezonu. Serwis oficjalnie zapowiedział, że przygotował dla widzów sześć zupełnie nowych epizodów, z których jeden stanowi bezpośrednią kontynuację pamiętnego odcinka „USS Callister” – pastiszu serii “Star Trek”. 

Robert Daly nie żyje, ale problemy załogi statku USS Callister dopiero się zaczynają

– głosi jego oficjalna zapowiedź. 

Przypomnijmy, że Daly (Jesse Plemons) to samotny programista, który tworzy popularną grę-symulację kosmicznej przygody rodem ze “Star Treka”. Z wykorzystaniem DNA swoich współpracowników generuje ich cyfrowe klony – załogę statku kosmicznego USS Callister, którego sam jest kapitanem. Jego plan napotyka jednak niespodziewane komplikacje w osobie nowo zatrudnionej Nanette Cole (Cristina Milioti), podżegającej do buntu przeciwko niemu. 

Black Mirror: sezon 7 – obsada, twórcy 

Producentami wykonawczymi 7. sezonu “Black Mirror” są Charlie Brooker, Jessica Rhoades i Annabel Jones.

Nie ujawniono na ten moment członków jego obsady, choć możemy spodziewać się powrotu bohaterów dobrze znanych z pierwszego odcinka sezonu czwartego oraz odtwórców tych ról. W epizodzie wystąpili: Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson, Michaela Coel i Billy Magnussen.

Kiedy premiera na Netfliksie?

7. sezon “Black Mirror” zadebiutuje na Netfliksie dopiero w 2025 roku. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.