Dokument o Davidzie Beckhamie wkrótce na Netflix. Jest data premiery

25.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Dokument o Davidzie Beckhamie wkrótce na Netflix. Jest data premiery
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Netflix ogłosił premierę kolejnego sportowego dokumentu w swojej kolekcji – “Beckham”. Miniseria ukaże biografię Davida Beckhama z perspektywy bezpośrednio zaangażowanych w nią osób – w tym tytułowego bohatera. Pierwszy zwiastun i data premiery nie są już dłużej tajemnicą. 

Beckham – miniserial dokumentalny Netflixa na 1. zwiastunie

Po filmie Lewandowski – Nieznany przyszła pora na Davida Beckhama. Światowej sławy zawodnik piłki nożnej doczekał się poświęconej mu produkcji. Podążając za oficjalną zapowiedzią Netflixa, gdzie wyląduje tytuł:

»Beckham« to czteroczęściowy serial dokumentalny wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem Fishera Stevensa i wyprodukowany przez nagrodzonego Oscarem Johna Battseka […]. Zobaczymy w nim nieprezentowane wcześniej prywatne nagrania z ostatnich 40 lat, szczere ujęcia pokazujące obecną codzienność sportowca, a także wywiady z krewnymi, przyjaciółmi i piłkarskimi legendami, które napotkał na swojej drodze.

Pierwszy zwiastun miniserialu jest już dostępny i zapowiada się niezwykle emocjonująco. Znajdziecie go poniżej:

Beckham – twórcy i goście 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się wieloletnia partnerka życiowa sportowca, Victoria oraz rodzice piłkarza. W serii wystąpili także: Gary Neville, Eric Cantona, sir Alex Ferguson, Rio Ferdinand, Paul Scholes, Roy Keane, Mel C, Diego Simeone, Carlos Queiroz, Luís Figo, Míchel Salgado, Florentino Pérez, Roberto Carlos, Ronaldo Nazário i Fabio Capello.

Reżyserem tytułu jest Fisher Stevens –  amerykański aktor, reżyser i producent, nagrodzony Oscarem za dokument pt. „Zatoka delfinów”. Stojący za nim producent – John Battsek – zgromadził zaś w swojej filmografii pozycje, takie jak „Wytropić Bin Ladena”, „Marlon Brando o sobie” i „Mystify: Michael Hutchence”.

Kiedy premiera?

Tytuł wyląduje na Netfliksie 4 października. Znajdziecie wówczas w serwisie wszystkie jego odcinki.

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.