Batman: The Animated Series w końcu dostępny w Polsce. Sprawdź, kiedy trafi na HBO Max

25.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Batman: The Animated Series w końcu dostępny w Polsce. Sprawdź, kiedy trafi na HBO Max
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wielkim nieobecnym w ofercie serwisu HBO Max jest “Batman: The Animated Series” – kultowa animowana seria o Mrocznym Rycerzu. Jak się jednak okazuje – jedynie do czasu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa tytuł dołączy bowiem do biblioteki platformy w lutym tego roku! 

Batman: The Animated Series w lutym na HBO Max!

Podążając za doniesieniami Filmożerców.com, głośny serial animowany z uniwersum DC będzie dostępny w HBO Max najpewniej już od 15 lutego. Dla polskich fanów przygód człowieka-nietoperza jest to zasłużona nagroda za długi okres oczekiwania. 

Niemal rok od premiery nowego na naszym rynku serwisu VOD, w jego ofercie ma znaleźć się 65 odcinków tytułu, a więc cały pierwszy sezon. Oficjalnego potwierdzenia tych informacji doczekamy się zapewne już wkrótce – wraz z ogłoszeniem listy premier zaplanowanych na luty 2023 roku. Tymczasem zachęcamy do szybkiej powtórki w przedmiocie nadchodzącego debiutu.   

Batman: The Animated Series – nieco kontekstu 

“Batman: The Animated Series” to emitowany w latach 1992-1995 serial animowany Bruce’a Timma i Erica Radomskiego, oceniany jako jedna z najlepszych adaptacji komiksów o Batmanie. Ucieleśnieniem tego sukcesu są cztery nagrody Emmy, które zgromadził na swoim koncie. 

Produkcja ostatecznie doczekała się czterech kolejnych odsłon, na przestrzeni których tytułowy bohater musi mierzyć się z licznymi przeciwnikami. Wśród tych ostatnich znaleźli się m.in. Joker, Riddler i Poison Ivy. 

W oryginalnej wersji dźwiękowej swoich głosów użyczyli m.in. Kevin Conroy jako legendarny już Batman, Mark Hamill jako Joker oraz Arleen Sorkin w roli Harley Quinn. 

“Batman: The Animated Series” zaskarbił sobie serca fanów dzięki niepowtarzalnemu klimatowi, porywającym zwrotom akcji i wciągającej fabule. Zdecydowanie jest więc do czego wracać. 

Źródło: Filmożercy.com, twitter.com/ZaczykMateusz

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.