Barbie – różowy zwiastun filmu zachwycił internautów! Kiedy premiera?

09.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Barbie – różowy zwiastun filmu zachwycił internautów! Kiedy premiera?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Film “Barbie” do kin trafi w tegoroczne wakacje, a jego coraz to nowsze materiały promocyjne z miejsca stają się wiralami. Obecnie internauci niezmiennie zachwycają się iście różowym zwiastunem produkcji. Co o niej wiadomo?

Barbie – zwiastun 

“Barbie” to nadchodząca komedia fantasy, której główną bohaterką – bez zaskoczeń – jest najsłynniejsza lalka świata. Film ukaże ją w najróżniejszych wcieleniach, w których przyszło odnaleźć się światowej klasy obsadzie. 

Jeżeli chodzi o fabułę, opowie on o wygnaniu Barbie z Barbielandu z powodu jej rzekomej niedoskonałości. Wydarzenie to stanie się dla niej punktem wyjścia do wyruszenia w pełną przygód podróż po prawdziwym świecie. 

Pierwszy zwiastun ujrzał światło dzienne już jakiś czas temu i ku zaskoczeniu wszystkich jedną z kluczowych ról przyszło w nim odegrać… Krystynie Czubównie. Pojawienie się tytułowej lalki ukazano w nim jako rewolucję w świecie zabawek dla dzieci: 

Opublikowany niedawno trailer produkcji zdradza już nieco więcej. Jest zabawnie, gwiazdorsko i – przede wszystkim – różowo do granic możliwości. Przekonajcie się sami: 

Barbie – Margot Robbie i Ryan Gosling w nadchodzącej, różowej produkcji

Główne role w w filmie zagrają Margot Robbie (“Legion samobójców”, “Wilk z Wall Street”, “Focus”) i Ryan Gosling (“La La Land”, “Blade Runner”, “Gray Man”), którzy w zaledwie kilka minut zdołali zyskać sympatię przyszłych widzów. Nie zawodzi również pozostała część obsady, w skład której wchodzą inne, znane nazwiska ze świata filmu i nie tylko: Will Ferrell, Emerald Fennell, Ncuti Gatwa,  Kingsley Ben-Adir, Connor Swindells, Rhea Perlman, Dua Lipa i Helen Mirren.

Za reżyserię odpowiedzialna jest Greta Gerwig, znana z produkcji, takich jak “Lady Bird” i “Małe kobietki”. Jest ona również współautorką scenariusza do filmu, który sporządziła razem z Noah Baumbachem (“Historia małżeńska”).

Kiedy premiera?

Film zadebiutuje w polskich kinach 21 lipca 2023 roku. Jego światowa premiera będzie miała miejsce dwa dni wcześniej. 

Źródło: Warner Bros.

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.