Search icon

Małpi biznes (Bad Monkey): Vince Vaughn jako policjant po przejściach w komedii kryminalnej Apple TV+

22.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Małpi biznes (Bad Monkey): Vince Vaughn jako policjant po przejściach w komedii kryminalnej Apple TV+
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Do biblioteki Apple TV+ zmierza „Małpi biznes” (“Bad Monkey”) – komedia kryminalna w odcinkach od twórcy hitów, takich jak “Ted Lasso” czy “Terapia bez trzymanki”. W roli głównej: Vince Vaughn.

Bad Monkey – nowy serial Apple TV+

Jeszcze latem tego roku ofertę Apple TV+ uzupełni “Bad Monkey” („Małpi biznes”) – nowy serial utrzymany w konwencji komedii kryminalnej, której bohaterem jest upadły policjant, Andrew Yancy. Jego wieloletnią służbę zwieńczyła… degradacja do funkcji inspektora sanitarnego, czuwającego nad florydzkimi restauracjami. Jak można się domyślić, nie jest to pozycja, w której chciał się znaleźć. Kiedy więc nadarza się okazja, postanawia wykorzystać ją w pełni. 

Jak czytamy w oficjalnym opisie serialu: 

[…] po natknięciu się na sprawę, której początki sięgają wyłowienia przez turystów ludzkiej ręki, [Andrew – przyp. red.] zdaje sobie sprawę, że jeśli uda mu się udowodnić morderstwo, wróci do gry. Musi tylko przechytrzyć florydzkich dziwaków i jedną złą małpę.

Bad Monkey: zdjęcie 1

Małpi biznes – obsada i twórcy 

W roli głównej zobaczymy Vince’a Vaughna (“Polowanie na druhny”, “Sztuka zrywania”, “Wszystko za życie”), który jest też producentem wykonawczym serialu. W obsadzie znaleźli się również L. Scott Caldwell, Rob Delaney, Meredith Hagner, Natalie Martinez, Alex Moffat, Michelle Monaghan, Ronald Peet, Jodie Turner-Smith, Scott Glenn, John Ortiz, Zach Braff i Charlotte Lawrence w jej telewizyjnym debiucie. 

“Bad Monkey” to kolejne dzieło w dorobku wielokrotnie nagradzanego producenta wykonawczego, Billa Lawrence’a (“Ted Lasso”, “Terapia bez trzymanki”).

Bad Monkey: zdjęcie 2

Kiedy premiera w Apple TV+?

Premierę serialu zaplanowano na 14 sierpnia 2024 roku, kiedy to zadebiutują jego pierwsze dwa odcinki. Kolejne będą dodawane do biblioteki serwisu w każdą środę, aż do finału 9 października.

Bad Monkey: zdjęcie 3

Źródło: Apple TV+

Wypróbuj Apple TV+ za darmo przy zakupie nowego iPhone

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.