Avatar: Istota wody – długość seansu i zwiastun nie z tej ziemi!

05.11.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Avatar: Istota wody – długość seansu i zwiastun nie z tej ziemi!
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Premiera “Avatar: Istota wody” już w grudniu. Co za tym idzie, coraz więcej związanych z produkcją szczegółów wychodzi na światło dzienne. Ostatnio to czas trwania filmu “Avatar 2” poruszył wszystkich fanów serii. Na tym jednak nie koniec. Nowy zwiastun produkcji jest już dostępny i podsyca apetyt na jeszcze więcej. Wszystko wskazuje na to, że oto przed nami filmowy debiut roku. Przekonajcie się sami!

Avatar: Istota wody – długość seansu imponuje!

Możemy oczekiwać, że sequel filmu z 2009 roku powróci w wielkim stylu. Twórcy, na czele z Cameronem, postanowili poświęcić mu naprawdę wiele czasu ekranowego. A mówiąc wiele, mamy na myśli prawdziwy kinowy maraton. 

Wedle najnowszych doniesień czas trwania “Avatar 2” wyniesie aż 3 godziny i 10 minut! To zaś plasuje go w doborowym towarzystwie najdłuższych produkcji, jakie kiedykolwiek powstały. Sam Cameron znany jest zresztą jako długodystansowiec. Przypomnijmy, że kultowy “Titanic” to historia rozpisana na 3 godziny i 14 minut seansu, podczas gdy otwierający serię z Pandory tytuł oferował widzom 2 godziny 42 minuty wrażeń.

Avatar okazał się jednym z najbardziej dochodowych filmów:
Najbardziej dochodowe filmy wszech czasów – ranking polski i zagraniczny

Klocki dla fanów Avatara

Avatar: Istota wody – zwiastun

W sieci dostępny jest też nowy zwiastun “Avatar: Istota wody”. Ukazuje on Pandorę na 10 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części filmu. Przy tej okazji na ekrany powracają dobrze znani Jake i Neytiri. Wraz z nimi zaś kolejne zagrożenie ze strony ludzkich kolonizatorów. Jest ono tym większe, że nasi bohaterowie doczekali się potomstwa, którego, gdy nadarzy się okazja, nikt nie będzie oszczędzał. 

Avatar 2 – obsada 

Obsada filmu “Avatar 2” również robi wrażenie. Znaleźli się w niej m.in.: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Michelle Yeoh oraz Kate Winslet.

Avatar: Istota wody – kiedy w kinach?

Premiera filmu niezmiennie planowana jest na 16 grudnia 2022 roku.

Źródło: Źródło: The Hollywood Reporter, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.