“Arcane 2. sezon” – zwiastun i data premiery. Wielki finał na Netflix już jesienią

12.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Arcane 2. sezon” – zwiastun i data premiery. Wielki finał na Netflix już jesienią
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Drugi sezon “Arcane” nareszcie otrzymał wyczekiwany zwiastun. Netflix zdradził też, jaki los czeka popularną serię. Nie wszystkim się to spodoba. 

Arcane 2 – zwiastun Netflixa

“Arcane” ze świata League of Legends niezmiennie uważany jest za jeden z najlepszych seriali oryginalnych platformy. Animacja przypadła do gustu nie tylko widzom, ale też profesjonalnym gremiom, czego najlepszym dowodem są cztery nagrody Emmy, którymi wyróżniono jej pierwszy sezon.

Nie dziwi więc fakt, że publika z wypiekami na twarzy oczekuje na premierę 2. odsłony produkcji. Tę zobaczymy już niebawem. Zanim jednak, serwis stopniuje napięcie, prezentując oficjalny zwiastun “Arcane 2”, czyniący z nas świadków brutalnej konfrontacji Vi i Jinx. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem nie będzie zawodu:

Arcane 2 – to koniec serialu 

Z innymi nastrojami może spotkać się za to kolejna zapowiedź. Jak bowiem właśnie ogłoszono, “Arcane 2” będzie ostatnim sezonem popularnej ekranizacji gry. Skąd taka decyzja w obliczu ogromnego sukcesu, jakim okazała się seria? – Odpowiedzi na to pytanie dostarcza jej współtwórca, Christian Linke:

»Arcane« to dopiero początek naszej większej podróży fabularnej i współpracy ze wspaniałym studiem animacji, jakim jest Fortiche. Od samego początku, odkąd zaczęliśmy pracować nad tym projektem, mieliśmy na myśli bardzo konkretne zakończenie, co oznacza, że historia »Arcane« kończy się wraz z 2. sezonem. Ale […] to tylko pierwsza z wielu historii, które chcemy opowiedzieć w Runeterrze. 

Jak widzicie, nie jest to więc definitywne pożegnanie z uniwersum League of Legends.

Kiedy Arcane 2 na Netflix?

Drugi sezon “Arcane” zadebiutuje na Netfliksie w listopadzie tego roku – trzy lata po premierze sezonu pierwszego. 

Źródło: Netflix, Variety

Polecane telewizory

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.