Search icon

Masz konsolę Xbox? Jest promocja na Apple TV+ za darmo na 3 miesiące

01.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Masz konsolę Xbox? Jest promocja na Apple TV+ za darmo na 3 miesiące
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Fani produkcji oryginalnych Apple TV+ po raz kolejny mają okazję, aby nieco zaoszczędzić. Serwis VOD rozdaje bowiem 3-miesięczny, darmowy dostęp do kompletnej biblioteki swoich treści. Do kogo skierowana jest oferta, jak długo będzie można z niej skorzystać i na jakich warunkach? – Odpowiedź czeka poniżej. 

Apple TV+ za darmo – 3 miesiące dostępu dla posiadaczy Xboksów

Tym razem Apple TV+ za darmo otrzymają świeżo upieczeni i nieco bardziej obyci ze sprzętem posiadacze Xboksów. Akcja promocyjna, przeprowadzona we współpracy z Microsoftem może zapewnić Wam aż 3 miesiące nieodpłatnego dostępu do kompletnej biblioteki serwisu, w której tylko w ostatnim czasie wylądowały tytuły, takie jak “Nagroda na dzień dobry” (kolejne odcinki), wielkoekranowy “Argylle”, “Sugar” z Colinem Farrellem, “Kasa” (kolejne odcinki) czy “Palm Royale”. 

Choć pod względem objętości kolekcji serwis nie może konkurować z gigantami, takimi jak Netflix czy HBO Max, słynie z jakości swoich produkcji, spośród których najpopularniejsze to m.in.:Czas krwawego księżyca”, “Misja Greyhound”, “Władcy przestworzy”, “For All Mankind”, “Silos”, “Kulawe konie” i (kręcona aktualnie w Polsce) “Fundacja”. 

Apple TV+ za darmo to zatem opcja, z której zdecydowanie warto skorzystać, biorąc pod uwagę fakt, że koszt udziału w akcji jest rzeczywiście zerowy. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. 

Apple TV+ za darmo na 3 miesiące – warunki

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i powracających użytkowników, będących posiadaczami konsoli Xbox (Xbox One lub Xbox Series X|S). Aby z niej skorzystać, należy pobrać na konsolę aplikację Apple TV+ i podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Po upływie darmowego, 3-miesięcznego okresu promocyjnego zostanie Wam naliczona standardowa opłata abonamentowa w wysokości 34,99 zł miesięcznie. Aby jej uniknąć, wystarczy zrezygnować z subskrypcji serwisu, co zrobić można już chwilę po aktywowaniu promocji. 

Apple TV+ za darmo to każdorazowo akcja ograniczona w czasie. Tego tym razem macie całkiem sporo, bo aż do 7 lipca 2024 roku. Miłego seansu!

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.