Najlepsze aplikacje z gazetkami, promocjami i kodami rabatowymi pozwolą Ci oszczędzić na zakupach

19.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 5 Minuty
Najlepsze aplikacje z gazetkami, promocjami i kodami rabatowymi pozwolą Ci oszczędzić na zakupach
Przeczytasz w 5 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zastanawiasz się, czy istnieje jakaś aplikacja z gazetkami lub promocjami sklepowymi i jest dostępna w Polsce? Już spieszymy z wyjaśnieniem – takich aplikacji jest wiele, a każda z nich oferuje unikatowy design i inne funkcjonalności. Sprawdź zestawienie TOP 10 aplikacji z promocjami i gazetkami reklamowymi, które przydadzą Ci się podczas codziennego robienia zakupów.

Aplikacje z promocjami, które ułatwią oszczędzanie

W sklepach z aplikacjami jest dostępnych wiele aplikacji, które zostały stworzone po to, aby ułatwiać oszczędzanie i oglądać gazetki promocyjne wszystkich sklepów w jednym miejscu. Wiele z tych aplikacji posiada specjalne kupony, które obniżają cenę danych produktów lub oferuje tzw. cashback, czyli zwrot części wydanych pieniędzy. Dzięki poniższym aplikacjom z promocjami i gazetkami reklamowymi oszczędzanie pieniędzy stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Moja Gazetka – popularna aplikacja z gazetkami

aplikacja z gazetkami
Źródło: Google Play

Moja Gazetka oferuje setki gazetek promocyjnych do wielu sklepów i sieci handlowych w Polsce. Dodatkowo posiada wbudowaną wygodną listę zakupów, która pozwala dodawać produkty już w momencie ich przeglądania. Posiada także funkcję powiadomienia w momencie, gdy pojawi się coś ciekawego w Twoim ulubionym sklepie.

Blix – aplikacja z gazetkami i promocjami

blix - aplikacja z gazetkami i promocjami
Źródło: Google Play

Jeśli prawdziwy z Ciebie tropiciel okazji, aplikacja Blix będzie idealnym partnerem. Oprócz wszystkich gazetek promocyjnych zebranych online, dzięki wyszukiwarce możesz porównywać ceny produktów w różnych marketach i specjalistycznych sklepach. Ponadto w aplikacji znajdziesz także przepisy wraz z wymaganymi składnikami, które możesz natychmiast dodać do wirtualnego koszyka.

Pepper – aplikacja z promocjami w sklepach stacjonarnych i online

pepper - promocje w sklepach stacjonarnych i online
Źródło: Google Play

Pepper nie posiada w sobie gazetek reklamowych, jednak to jeden wielki portal z najlepszymi promocjami stacjonarnymi i online. Znajdziesz tutaj nie tylko urządzenia i produkty codziennego użytku, ale także informacje o darmowych badaniach lub koncertach. Wszystkie okazje są oceniane i komentowane przez użytkowników, dlatego w łatwy sposób możesz znaleźć te najlepsze.

Gazetkowo – wygodna aplikacja z gazetkami reklamowymi

aplikacja z gazetkami reklamowymi po polsku
Źródło: Google Play

Gazetkowo to idealna aplikacja do planowania zakupów w taki sposób, aby mieć zawsze finanse pod kontrolą. Znajdziesz tutaj nie tylko gazetki do zakupów codziennych, ale także sprzętów gospodarstwa domowego. W aplikacji jest dostępna także lista galerii handlowych zlokalizowanych w różnych miastach na terenie całej Polski.

Okazjum – aplikacja z lokalnymi promocjami

aplikacja z promocjami lokalnymi
Źródło: Google Play

Czy istnieje aplikacja stworzona dla Twojego miasta? Okazjum właśnie taka jest. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację, a otrzymasz informacje o wielu lokalnych promocjach, godzinach otwarcia sklepów czy dostępnych sieciach handlowych w okolicy. Oczywiście są tu dostępne także gazetki promocyjne.

Qpony – aplikacja z promocjami, kuponami i kodami rabatowymi

aplikacja z promocjami, kodami i kuponami
Źródło: Google Play

Jak sama nazwa wskazuje, Qpony to aplikacja, gdzie dostępne są kupony i kody rabatowe do interesujących Cię sklepów. Szukasz prezentu dla najbliższych? Możesz znaleźć zniżki nawet do kilkudziesięciu procent. A może chcesz coś zjeść w fast foodzie? Sprawdź dostępne zniżki i zrób to taniej. To jedna z aplikacji „must have”, które musisz mieć w swoim telefonie. Z pewnością zaoszczędzi Ci sporo czasu, ponieważ wyszukuje kupony za Ciebie.

Goodie – aplikacja z gazetkami i cashbackiem

aplikacja z promocjami i cashbackiem
Źródło: Google Play

Goodie jest asystentem zakupowym, który jako dobry przyjaciel wskaże Ci najlepsze promocje. Oprócz wszystkich najnowszych gazetek promocyjnych możesz założyć i dodać tutaj karty lojalnościowe wielu marek. Ponadto robiąc zakupy z goodie, otrzymujesz część pieniędzy z powrotem w formie cashbacku, a lista sklepów, w których możesz skorzystać z tego rozwiązania, obejmuje ponad 800 pozycji.

Groupon – aplikacja z promocjami na usługi

aplikacjami z promocjami na usługi
Źródło: Google Play

Groupon działa podobnie jak Allegro, jednak nie kupisz na nim przedmiotów, a usługi. Korzystając z tej aplikacji, w dużo niższych cenach możesz zamówić bilety do kina, umówić siebie lub znajomego na masaż, wybrać się w ekscytujący lot balonem lub kupić kartę podarunkową do danej sieci w niższej cenie niż bezpośrednio w sklepie.

Kimbino – gazetki i promocje z całego świata

aplikacja z gazetkami i promocjami z całego świata
Źródło: Google Play

Szukasz aplikacji, z której możesz korzystać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie? Oto Kimbino. W jego ofercie znajdziesz wszystkie interesujące Cię gazetki promocyjne, a także otrzymasz jasną informację, ile czasu będzie ona jeszcze ważna. Już nie przytrafi Ci się sytuacja, w której pojedziesz do sklepu, a na miejscu okaże się, że promocja jest już nieważna.

Tiendeo – aplikacja z promocjami na ubrania i elektronikę

aplikacja z promocjami ubrania i elektronikę
Źródło: Google Play

Tiendeo to kolejna aplikacja, która nie jest dostępna jedynie w Polsce, ale obejmuje aż 44 kraje. Oprócz gazetek promocyjnych znajdziesz w niej także wyszczególnione najlepsze promocje na ubrania czy elektronikę. Jest tu także baza danych, w której otrzymasz niezbędne informacje na temat interesujących Cię sklepów i centrów handlowych.

Może Cię zainteresować:

Fanka gadżetów, która każdego dnia poszukuje nowinek ze świata technologii. Swoją przygodę z komputerami zaczęła z początkiem XXI wieku, kiedy to dostała PC z pierwszym 64-bitowym procesorem. Od razu wciągnęła się w świat gier ogrywając The Settlers i Dooma. Zafascynowana historią Steve’a Jobsa uprosiła mamę o pierwszego iPhone’a. Od tego czasu nie rozstaje się z firmą z nadgryzionym jabłkiem w logo. Kiedy akurat nie pisze dla Was kolejnych artykułów, zabiera swojego psiaka na długie wędrówki i wspólne zdobywanie kolejnych szczytów.