Aplikacja Super Moya – wszystko, co warto wiedzieć

14.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 4 Minuty
Aplikacja Super Moya – wszystko, co warto wiedzieć
Przeczytasz w 4 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Aplikacje do zbierania punktów na stacjach benzynowych są bardzo popularne i zdobywają coraz większe grono oddanych użytkowników. W ten sposób marka przyciąga klientów i nagradza ich za lojalność, a sama aplikacja jest dobrym sposobem na oszczędzanie pieniędzy podczas codziennego tankowania.

Anwim to dobrze znany właściciel sieci stacji paliw Moya, który jest świadomy znaczenia rozwiązań mobilnych. Mając na uwadze potrzeby swoich klientów, postanowił wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i uruchomił funkcjonalną aplikację mobilną Super Moya dla klientów indywidualnych.

Co to jest aplikacja Super Moya?

Aplikacja Super Moya umożliwia wygodne i bezproblemowe korzystanie z usług Moya w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja wyróżnia się przejrzystym interfejsem i oferuje liczne korzyści, zapewniając dostęp do wielu promocji oraz spersonalizowanych ofert.

Jeżeli jesteś klientem stacji paliw tej sieci to aplikacja Moya na pewno będzie przydatnym narzędziem ułatwiającym oszczędzanie.

aplikacja moya
Źródło: App Store

Super Moya – aplikacja mobilna dla klientów sieci stacji paliw Moya

Aplikacja mobilna Super Moya została zaprojektowana z myślą o klientach indywidualnych. Natomiast aplikacja dla klientów flotowych, będąca częścią oferty Moya firma, z powodzeniem funkcjonuje już od kilku lat.

Super Moya została zaprojektowana czytelnie, tak aby zapewnić intuicyjne użytkowanie. Po uruchomieniu od razu widzimy swoją kartę lojalnościową, dzięki czemu jest łatwo dostępna i nie trzeba jej szukać podczas płacenia przy kasie. Panel główny jest przejrzysty i pokazuje większość potrzebnych informacji, takich jak liczba punktów, aktualnie dostępne nagrody oraz najnowsze, dedykowane oferty. W profilu można także sprawdzić historię swojego konta i w razie potrzeby zaktualizować dane. Dla chętnych dostępny jest również tryb ciemny oraz logowanie przy użyciu biometrii.

super moya - aplikacja z logowaniem biometrycznym oraz trybem ciemnym
Źródło: Sklep Google

Z pewnością bardzo przydatna będzie wbudowana mapa, na której oznaczone są stacje Moya w całym kraju. Dzięki niej, można szybko wyznaczyć najkrótszą trasę do najbliższego punktu tankowania.

aplikacja moya - stacje tankowania w pobliżu
Źródło: Sklep Google

Zatem aplikacja to nie tylko korzystanie z rabatów, ale też ułatwienie w kwestii decyzji dotyczących wyboru miejsca tankowania. Łatwiej też znaleźć konkretną stację na przerwę podczas dłuższych tras.

Niestety, na razie nie da się jeszcze płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Jednak ta funkcja z pewnością pojawi się w niedalekiej przyszłości. Obecnie to wygodne rozwiązanie znajdziemy jedynie w aplikacji flotowej.

Super Moya – punkty i promocje

W Super Moya promocje to jedna z większych korzyści. Aplikacja umożliwia zbieranie punktów na karcie lojalnościowej za tankowanie oraz zakup artykułów dostępnych na stacjach Moya. Wystarczy zeskanować kod kreskowy swojej karty dostępny w aplikacji, by przyznane punkty trafiły na konto.

Punkty naliczane są na podstawie ilości zatankowanego paliwa oraz wartości zakupów.

Pamiętajmy jednak, że punkty za transakcje przy użyciu aplikacji dostaniemy wyłącznie na obsługiwanych stacjach, gdzie znajduje się również kawiarnia i sklep.

Zebrane punkty można po jakimś czasie wymienić na nagrody: atrakcyjne rabaty na paliwo oraz produkty z oferty Caffe Moya czy sklepu, takie jak gorące lub zimne napoje, frytki, zapiekanki i hot-dogi. Im więcej punktów uda nam się zgromadzić, tym większe korzyści i nagrody będziemy mogli otrzymać. Aplikacja na bieżąco informuje użytkownika ile punktów już posiada i z jakich promocji może aktualnie skorzystać. Wyświetla również dostępne nagrody.

aplikacja moya - promocje i punkty
Źródło: Sklep Google

Program lojalnościowy pozwoli na komunikację z klientami i poznanie ich preferencji zakupowych. W efekcie otrzymamy oferty lepiej dopasowane do swoich indywidualnych preferencji.

Warto również wspomnieć, że osoby decydujące się na zainstalowanie Super Moya otrzymają korzystny rabat na pierwszą transakcję z aplikacją, czyli zapłacą aż o 20 groszy mniej za każdy litr paliwa.

Jak założyć konto w aplikacji Super Moya?

Aplikację Super Moya można pobrać na praktycznie każdy telefon:

Na stacjach paliw znajdują też plakaty z kodem QR, który po zeskanowaniu przekierowuje na stronę z linkami do zainstalowania aplikacji.

super moya - rejestracja

Po zainstalowaniu należy przejść przez proces szybkiej rejestracji konta. Wystarczy wypełnić prosty formularz, który wyświetli się w aplikacji i zaakceptować regulamin. Po chwili już możemy korzystać ze swojego konta.

Warto korzystać z aplikacji na stacjach benzynowych

Aplikacja zmienia rutynową wizytę na stacji benzynowej w ciekawsze, interaktywne doświadczenie. Prostota obsługi, wygoda i oszczędności przemawiają na jej korzyść. Dlatego warto rozważyć pobranie takiej aplikacji i skorzystanie z oferowanych profitów już dzisiaj.

Może Cię zainteresować:

Uwielbia dobrą herbatę i śledzenie ciekawostek ze świata nowych technologii. Spokój znajduje w fotografii, ale nie przepada za plecakiem pełnym ciężkiego sprzętu. W wolnym czasie nałogowo kupuje nowe książki i czyta komiksy.