Search icon

Aplikacja Netflix na iOS otrzymała zupełnie nowy wygląd. Co jeszcze się zmieniło?

21.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Aplikacja Netflix na iOS otrzymała zupełnie nowy wygląd. Co jeszcze się zmieniło?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Serwisy streamingowe, jak Netflix, Disney+, czy Amazon Prime Video, cieszą się dziś ogromną popularnością. Powodów jest kilka, między innymi dostęp do kolekcji filmów seriali zarówno na telewizorze, komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Miłośnicy oglądania VOD na ostatniej ze wspomnianych platform, jeśli jest to urządzenie z iOS, mogą już cieszyć się nową wersją jednej z aplikacji. Netflix na iOS wygląda świeżo, jest praktyczny i z pewnością może się podobać.

Aplikacja Netflix na iOS

Najnowsza wersja aplikacji Netflix na iOS wygląda bardzo dobrze. W stosunku do poprzedniego programu doczekała się wielu zmian. Zobaczymy je już na ekranie głównym, ale też przechodząc do kolejnych miejsc w aplikacji. Wizualnym zmianom towarzyszą zmiany w układzie kafelków i poszczególnych funkcji.

Aplikacja Netflix na iOS
Źródło: benchmark.pl

Twórcy aplikacji zmienili sposób animacji podczas wyświetlania się kolejnych ekranów Netflixa.

Elementy programu są teraz animowane niczym powiększające się karty. Wygląda to całkiem efektownie, a przy tym działa płynnie. Wybór odpowiedniej kategorii, a także przejście z filmów do seriali są teraz bardzo intuicyjne i szybkie. Nie wszystkie miejsca aplikacji doczekały się jednak zmian. W sekcji „Nowe i popularne” znajdziemy dobrze znane już elementy. Najwyraźniej twórcy uznali, że nie trzeba tam nic zmieniać.

Cała aplikacja Netflix na iOS działa teraz sprawniej. Oczekiwał tego jeden z projektantów interfejsu – Janum Tivedi. Ciężko znaleźć jakieś słabe strony aplikacji po aktualizacji. Aplikacja wygląda tak efektownie również dzięki wykorzystaniu akcelerometru iPhone.

Jak pobrać nową wersję Netflix na iOS?

Aplikacja Netflix na iOS wielu osobom zaktualizuje się samoczynnie. Jeśli tak się nie stało, najnowszą wersję znajdziesz w App Store. Aktualna aplikacja Netflix na iOS to wersja 15.14.0.

Wkrótce zmiany powinny być też dostępne w urządzeniu Apple TV.

Zdjęcie główne: https://twitter.com/jmtrivedi

nano google news

Może zainteresują Cię także:

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.