Program lojalnościowy Lotos Navigator zamienia się w MOL Move. Sprawdź, co możesz zyskać

01.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 4 Minuty
Program lojalnościowy Lotos Navigator zamienia się w MOL Move. Sprawdź, co możesz zyskać
Przeczytasz w 4 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Grupa MOL, zintegrowany, międzynarodowy koncern z siedzibą na Węgrzech, zamyka program Lotos Navigator i w jego miejsce uruchamia w Polsce nowy, przełomowy program lojalnościowy MOL Move. Co warto o nim wiedzieć? Jak założyć konto w aplikacji MOL Move? Do jakich promocji można zyskać dostęp? Przygotowaliśmy na ten temat obszerny materiał. Zapraszamy do lektury!

Co to jest aplikacja MOL Move?

Czym jest aplikacja MOL Move? Tak nazywa się cyfrowy program lojalnościowy, który sprawdził się w wielu krajach, w których działa grupa MOL. Aplikacja została bardzo dobrze przyjęta między innymi w Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech. Teraz nadszedł czas na Polskę!

Jak mówi Richard Austen, Prezes Zarządu MOL Polska:

Z MOL Move korzysta kilka milionów użytkowników w Europie. Obserwujemy, że klienci po zarejestrowaniu się w aplikacji, korzystają nawet kilkakrotnie częściej z oferty naszych stacji. Dlatego z przyjemnością ogłaszam wprowadzenie MOL Move w Polsce i jestem przekonany, że klienci tutaj również docenią liczne zalety nowego programu lojalnościowego”.

MOL Move aplikacja lojalnościowa — jak założyć konto?

Jak skorzystać z programu lojalnościowego MOL? Aplikacja, w której znajdziemy promocje, jest dostępna dla urządzeń mobilnych z Androidem oraz iOS. Wystarczy ją pobrać i się zarejestrować. Aby rejestracja przebiegła pomyślnie, należy potwierdzić adres e-mail. Następnie można używać wirtualnej karty lojalnościowej podczas zakupów.

aplikacja mol move
Źródło: Sklep Play

Po pobraniu aplikacji MOL Move użytkownicy zyskują prezent na start w postaci:

 • 5 kuponów zniżkowych do wykorzystania podczas tankowania na stacjach Lotos i MOL;
 • darmowej kawy, herbaty lub gorącej czekolady, do odbioru w konceptach gastronomicznych Fresh Corner lub Cafe Punkt.

Przejście do aplikacji MOL Move z programu Lotos Navigator

Co robić, gdy użytkownik programu Lotos Navigator chce skorzystać z nowej aplikacji MOL? Logowanie w takiej sytuacji jest jak najbardziej możliwe. Aby przejść do nowego programu, wystarczy pobrać aplikację MOL Move i zarejestrować się, podając w formularzu rejestracyjnym 8- lub 13-cyfrowy numer karty Navigator. Następnie konto LOTOS Navigator zostanie połączone z programem MOL Move.

aplikacja mol logowanie
www.molmove.pl

Aplikacja MOL Move – punkty

Jak działa nowy program lojalnościowy MOL Move? Aplikacja stanowi swego rodzaju cyfrową kartę, na której odnotowywane są wszystkie zakupy dokonywane na stacjach benzynowych MOL. Każda wydana złotówka jest wymieniana na punkty zgodnie z poniższym przelicznikiem:

 • 1 zł wydana na produkty z oferty gastronomicznej = 3 pkt;
 • 1 zł wydana na myjni = 3 pkt;
 • 1 zł wydana na płyn do spryskiwaczy lub inne produkty pozapaliwowe = 1 pkt;
 • Każdy litr paliwa = od 1 do 3 punktów, w zależności od rodzaju paliwa.

Otrzymane na start 4 kupony na tankowanie paliw EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr oraz kupon ze zniżką 45 groszy za litr na tankowanie paliw premium EVO Plus można wykorzystać do końca sierpnia 2023 roku. Zatankować można jednorazowo do 100 litrów paliwa.

Aktualne saldo punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji MOL Move. W tym celu wystarczy otworzyć historię transakcji w zakładce Nagrody. Jeśli chodzi o termin ważności punktów, na najniższym poziomie GREEN punkty nie tracą na ważności, natomiast na pozostałych poziomach obowiązują one przez cały rok od osiągnięcia danego poziomu.

Aplikacja MOL Move – promocje

Jakie korzyści daje zbieranie punktów w programie MOL Move? Promocje są odblokowywane z każdym awansem na nowy poziom. Po zarejestrowaniu się w aplikacji MOL Move użytkownik zostaje automatycznie zaklasyfikowany do poziomu GREEN, następnie, jeśli zbierze 1000 punktów, awansuje do poziomu SILVER. 3000 punktów to już poziom GOLD, natomiast 6000 – VIP.

Osiągnięcie poszczególnych poziomów w programie lojalnościowym MOL Move uprawnia do otrzymania zniżek na paliwo i myjnię, a także zakupy. Na największe korzyści mogą liczyć użytkownicy, którzy zdobędą 6000 punktów i osiągną poziom VIP. Zgodnie z poniższą tabelką, zyskują oni prezent powitalny — niespodziankę od MOL Move, promocje na paliwa EVO (95 i ON), Evo Plus oraz LPG, a także zniżki na napoje gorące, hot-dogi, myjnię oraz zakup kosmetyków samochodowych.

mol move promocje
www.molmove.pl

MOL aplikacja – najważniejsze funkcje

Zatem co daje nowy program MOL i aplikacja?

 • Zniżki za odblokowanie poziomów zbieranych punktów
 • Stałe rabaty na paliwa na stacjach MOL oraz Lotos
 • Personalizowane oferty
 • Wirtualne zdrapki z nagrodami oraz gry — wyzwania
 • Mapa stacji MOL
 • Mapa stacji z konceptami gastronomicznymi Fresh Corner i Cafe Punkt.

Aplikacja MOL – płacenie przy dystrybutorze

Zbierane w aplikacji MOL Move punkty pomagają osiągać kolejne poziomy lojalności — GREEN, SILVER, GOLD oraz VIP. Nie mają one wartości pieniężnej i nie mogą być wymieniane na produkty i usługi.

Aktualnie brak informacji na temat tego, czy z poziomu nowej aplikacji MOL będzie można także płacić za paliwo przy dystrybutorze, tak jak dotychczas było to możliwe w aplikacji Lotos Pay&Go. Funkcję taką posiada np. aplikacja Orlen Pay.

Grafika otwierająca: molgroup.info

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia biolog — antropolog, zawodowo od 2017 roku zajmuje się tworzeniem contentu dla różnych marek. Wcześniej pracowała w branży eventowej. Stara się dużo podróżować, przede wszystkim górskimi szlakami, kocha psy (najbardziej swojego setera szkockiego!), jest również miłośniczką gier planszowych oraz gier video, w szczególności z gatunku action-RPG.