Search icon

Jaka aplikacja do zmiany koloru włosów i fryzury? Polecane symulatory fryzur

11.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w 4 Minuty
Jaka aplikacja do zmiany koloru włosów i fryzury? Polecane symulatory fryzur
Przeczytasz w 4 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Chcesz zmienić fryzurę lub kolor włosów? Obawiasz się, że efekt nie będzie odpowiedni? Program do zmiany koloru włosów za darmo pomoże Ci zdecydować, czy Twoja wymarzona metamorfoza będzie strzałem w dziesiątkę. Która aplikacja do fryzur będzie najlepsza? Oto TOP 5!

Najlepsze aplikacje do zmiany koloru włosów i fryzury

Zamiast zastanawiać się, jaka fryzura do mnie pasuje, zainstaluj jedną z poniższych aplikacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmianę koloru włosów, czy radykalne cięcia znajdziesz coś dla siebie.

Facetune – aplikacja do zmiany koloru włosów

program do zmiany koloru włosów - facetune

Facetune ma mnóstwo opcji, a jedną z nich jest zmiana koloru fryzury. Do wyboru jest mnóstwo odcieni, które można dowolnie przyciemniać lub rozjaśniać. Jedną z opcji jest również blendowanie wybranego koloru ze swoim naturalnym. Niestety, darmowa wersja ma trochę reklam oraz nie pozwala na pobranie gotowego projektu, jednak bez problemu możesz zrobić zrzut ekranu i pokazać fryzjerowi wybrany kolor.

Oprócz zmiany odcienia swoich włosów, warto sprawdzić też inne funkcje, jakie oferuje ta aplikacja. Można poeksperymentować ze swoim wyglądem, makijażem, a nawet ubraniami.

Perfect365 – aplikacja do zmiany fryzury

aplikacja do zmiany fryzury - perfect365

Perfect365 to darmowa aplikacja do zmiany koloru włosów oraz fryzury. Wystarczy tylko wybrać zdjęcie i eksperymentować z różnymi stylizacjami oraz odcieniami. Wybraną fryzurę można z łatwością dopasować do swojej twarzy, a następnie zmienić jej kolor lub dobrać akcesoria. Gotowy projekt można pobrać na swój telefon.

Warto wiedzieć, że to nie wszystko, co oferuje aplikacja – fryzury to jedno, natomiast można w niej również zmienić między innymi kolor oczu i  dodać makijaż oczu, ust i całej twarzy.

Hair Makeover-modiface – przydatny symulator fryzur

Hair Makeover-modiface – przydatny symulator fryzur

Zastanawiasz się, jak dobrać fryzurę? Aplikacja Hair Makeover-modiface może Ci się przydać! Sprawdzisz tutaj ponad 600 różnych fryzur, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i nieco bardziej oryginalnych. W bazie znajdują się uczesania damskie i męskie dzięki czemu każdy może pobawić się w dopasowanie fryzury do twarzy. Ta aplikacja do fryzur oferuje też sprawdzenie fasonów okularów.

Hairstyles for your face – program do zmiany koloru włosów za darmo

jak dobrać kolor włosów aplikacjajak dobrać kolor włosów? aplikacja hairstyle for your face

Dobierz kolor włosów online z aplikacją Hairstyles for your face. To darmowy program do zmiany fryzury, oferujący ponad 80 stylizacji. Można zmienić nie tylko włosy i ich kolor, ale także dodać różnego rodzaju akcesoria, np. kapelusze, czapki lub biżuterię.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i intuicyjna, pozwala bezproblemowo na dopasowanie wybranej fryzury do kształtu swojej twarzy. Można ją powiększać, pomniejszać i obrać. Po osiągnięciu pożądanego efektu projekt zostanie zapisany w galerii zdjęć.

Perfect Hairstyle Women & Men – aplikacja do zmiany fryzury

dobierz kolor włosów online z aplikacją perfect hairstyle

Ta aplikacja do zmiany koloru włosów jest dostępna jedynie na telefonach z systemem iOS i została bardzo pozytywnie oceniona przez użytkowników. Pozwala na wypróbowanie wielu różnych fryzur i odcieni, zarówno damskich, jak i męskich. Wystarczy tylko przesłać swoje zdjęcie, przymierzyć wybrane stylizacje i sprawdzić, która z nich Ci najbardziej odpowiada.

Program do zmiany koloru włosów i fryzury – kiedy i dlaczego warto?

Aplikacja do zmiany koloru włosów i fryzury umożliwia przetestowanie nowego wyglądu bez konieczności wizyty u fryzjera i radykalnych zmian, które mogą okazać się nietrafione. Pomaga znaleźć swój styl lub inspirację do metamorfozy.

To także sposób na to, by poeksperymentować z nowymi kolorami włosów, zamiast farbować je szamponetkami lub trwałą farbą.

Program do zmiany koloru włosów za darmo pomoże Ci dopasować nowy odcień do swojej karnacji.

Kolejnym plusem jest możliwość sprawdzenia różnych długości – od krótkich, przez średnie, aż po długie włosy. Aplikacja do fryzur pomoże Ci też przekonać się, jak będziesz wyglądać w prostych, falujących lub kręconych włosach.

Symulator fryzur – jak zrobić odpowiednie zdjęcie?

aplikacja do zmiany koloru włosów - jak przygotować zdjęcie?

Większość aplikacji do zmiany fryzury jest prosta w obsłudze – wystarczy tylko przeciągnąć wybrany model i upuścić go na swoje selfie. Jak powinno wyglądać?

  • ważne jest jasne, naturalne oświetlenie,
  • fotografia musi przedstawiać całą twarz – upewnij się, że zdjęcie nie ucina żadnej części głowy,
  • włosy powinny być zaczesane lub ściągnięte do tyłu, aby nie zasłaniały twarzy.

Po dodaniu fotografii do wybranej aplikacji, możesz eksperymentować z gotowymi fryzurami lub uczesaniami, a także z długością i kolorem włosów.

Aplikacja do fryzur i zmiany koloru włosów może być świetną zabawą lub sposobem na to, by odmienić swój wygląd w – czasami – najmniej spodziewany, a bardzo korzystny dla twarzy sposób. Przed kolejną wizytą u fryzjera zainstaluj jedną z nich i przetestuj różne dostępne kolory i uczesania. Sama miałam okazję w ten sposób dobrać nowy odcień włosów, więc myślę, że zdecydowanie warto.

Telefony z dobrymi aparatami do selfie

Może Cię zainteresować:

Filozof z wykształcenia, fanka nowych technologii i gier komputerowych. W wolnych chwilach uwielbia grać w Talisman, czytać fantastykę i biografie, piec ciasta i babeczki oraz jeździć na rowerze.