Finałowy zwiastun Ant-Man i Osa: Kwantomania. Co wiadomo o pierwszym filmie 5 fazy MCU?

16.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Finałowy zwiastun Ant-Man i Osa: Kwantomania. Co wiadomo o pierwszym filmie 5 fazy MCU?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Tytuł otwierający 5. fazę MCU – “Ant-Man i Osa: Kwantomania” – doczekał się finałowego zwiastuna. Pełen akcji, widowiskowy klip to rezultat układu zawartego między Scottem Langiem a Kangiem Zdobywcą. 

Ant-Man i Osa: Kwantomania – finałowy zwiastun 

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe

– głosi oficjalny opis produkcji.

“Ant-Man i Osa: Kwantomania” to kolejna z zapowiedzianych nowości MCU, składających się na Sagę Multiwersum. Tytuł otwiera 5. fazę filmowego uniwersum, wprowadzając do niego nowego antagonistę – Kanga Zdobywcę. Ten ma się dać poznać jako wojownik i jeden z największych wrogów Avengersów. 

Przygotowania do tej roli stanowiły dla Jonathana Majorsa nie lada wyzwanie – aktor na potrzeby filmu musiał przybrać niemal 5 kilogramów wagi mięśniowej, czego efekty możecie zobaczyć na poniższym trailerze. 

Finałowy zwiastun “Ant-Man i Osa: Kwantomania” ukazuje antybohatera prezentującego Langowi ofertę nie do odrzucenia. Później akcja nabiera tempa, stanowiąc mocny wstęp do 5. i następnej fazy MCU, w których postać Kanga odegra kluczową rolę. 

Ant-Man i Osa: Kwantomania – obsada i twórcy 

3. z kolei odsłonę serii “Ant-Man” wyreżyseruje związany z MCU Peyton Reed (“Ant-Man”, “Ant-Man i Osa”). 

W obsadzie znaleźli się zaś: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Jonathan Majors, Kathryn Newton, William Jackson Harper, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Bill Murray oraz Randall Park. 

Kiedy premiera?

Film zadebiutuje w Polsce 17 lutego 2023 roku

Źródło: Marvel

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.