Ant-Man i Osa: Kwantomania – jest data premiery w Disney+. To już za chwilę

12.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Ant-Man i Osa: Kwantomania – jest data premiery w Disney+. To już za chwilę
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Niedawna premiera kinowa z uniwersum Marvela – “Ant-Man i Osa: Kwantomania” – zmierza na Disney+ i ma już nawet oficjalną datę debiutu w formacie VOD. Nie będziecie musieli długo czekać. 

Ant-Man i Osa: Kwantomania – data premiery w Disney+ 

Dokładnie trzy miesiące po premierze kinowej nowy tytuł Marvela – “Ant-Man 3” – zagości na łamach serwisu Disney+. Produkcja stanowi wprowadzenie do kolejnej, już piątej, fazy MCU w ramach Sagi Multiwersum, stawiając akcent na debiutującego w filmowym świecie antagonistę – Kanga Zdobywcę (w tej roli Jonathan Majors). Jako że mamy jednak do czynienia z sequelem, nie mogło zabraknąć również wyczekiwanych powrotów. Podążając za oficjalnym opisem:

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

Nowe otwarcie MCU okazało się mocno rozczarowujące. “Ant-Man i Osa: Kwantomania” zyskał nawet miano najgorszego filmu Marvela, co stanowi pokłosie niesatysfakcjonujących wyników box office oraz niskich not od krytyków (47% pozytywnych opinii ekspertów na Rotten Tomatoes). Amatorzy kina bawili się już jednak znacznie lepiej, czego dowodem jest 83% przychylnych tytułowi ocen w tym samym serwisie. 

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wyrobić sobie zdania na temat filmu, już wkrótce będziecie mieli taką szansę. “Ant-Man i Osa: Kwantomania” w Disney+ pojawi się 17 maja 2023 roku

Ant-Man i Osa: Kwantomania – obsada i twórcy

Tytuł, podobnie jak dwie poprzedzające go części, wyreżyserował Peyton Reed. W obsadzie znaleźli się zaś Paul Rudd, Evangeline Lilly, Jonathan Majors, Kathryn Newton, William Jackson Harper, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Bill Murray oraz Randall Park.

Źródło: Marvel 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.