Wyspa Czaszki – powrót Konga w wersji anime na Netflix. Kiedy premiera?

04.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Wyspa Czaszki – powrót Konga w wersji anime na Netflix. Kiedy premiera?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jeszcze w przyszłym miesiącu w serwisie Netflix znajdziecie nowy tytuł z uniwersum MonsterVerse anime “Wyspa Czaszki”. Produkcja bazuje na filmie aktorskim z 2017 roku: “Kong: Skull Island”. Przed Wami pierwszy zwiastun, plakat i data premiery. 

Wyspa Czaszki – zwiastun nowego anime Netflixa

“Wyspa Czaszki” ma stanowić połączenie pomiędzy wspomnianą produkcją z 2017 roku a “Godzilla vs. Kong”, który debiutował cztery lata później. Podczas premiery Netflixa powrócimy raz jeszcze na tytułową wyspę, która dla grupy poszukiwaczy przygód okaże się istną pułapką. Rozbitkowie będą musieli stanąć twarzą w twarz z zupełnie obcą im rzeczywistością, w której króluje nie kto inny jak Kong we własnej osobie. Nie zabraknie też innych prehistorycznych stworzeń, które czyhają na życie pechowych bohaterów. 

Namiastki ich doświadczeń dostarczają poniższy, pełen akcji zwiastun oraz plakat, które prezentują się następująco:

Wyspa Czaszki – twórcy 

“Wyspa Czaszki” to owoc pracy Briana Duffielda – scenarzysty filmów, takich jak “Zbuntowana”, “Głębia strachu” oraz “Miłość i potwory”. Animacja powstała w studiu Powerhouse Animation, mającym na swoim koncie m.in. “Castlevanię” i “Blood of Zeus”. 

Wyspa Czaszki - plakat

Kiedy premiera?

“Wyspa Czaszki” zadebiutuje na Netfliksie 22 czerwca – w bibliotece platformy znajdziecie wówczas wszystkie odcinki tytułu. Na fanów Monsterverse czeka jednak to i znacznie więcej. 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że świat potworów już niebawem wzbogaci się o kolejne produkcje: aktorską wersję “Godzilla and the Titans” w reżyserii Matta Shakmana (“WandaVision”), która powstaje dla serwisu Apple TV+ oraz “Godzilla x Kong: The New Empire”, który będziecie mogli zobaczyć na wielkich ekranach w marcu przyszłego roku. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.