Andor: sezon 2 – zdjęcia zakończone. Na premierę trochę poczekamy

16.02.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Andor: sezon 2 – zdjęcia zakończone. Na premierę trochę poczekamy
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Prace na planie 2. sezonu serialu “Andor” dobiegły końca. Kiedy możemy spodziewać się premiery odcinków zamykających ten rozdział gwiezdnowojennej sagi? 

Andor: sezon 2 – koniec prac na planie

Po perturbacjach związanych ze strajkiem scenarzystów i aktorów prace nad 2. sezonem serialu “Andor” nareszcie dobiegły końca. Dobrą nowiną prosto z planu podzielił się z widownią gwiazdor produkcji – Diego Luna – który żegna się w ten sposób z rolą. Przypomnijmy, że 2. sezon jest zarazem tym, który wieńczy całą serię:

Dzisiaj ostatni dzień zdjęć do »Andora«. Nie mógłbym być bardziej wdzięczny całej ekipie za to niesamowite przeżycie i lata ciężkiej pracy. Nad tą produkcją pracowało ponad 700 osób, więc trudno się pożegnać i podziękować każdemu z osobna, dlatego też piszę tutaj. DZIĘKUJĘ za okazaną miłość i wspaniałe przeżycie. Do zobaczenia wkrótce

– czytamy.

Kolejna odsłona serialu ma rozgrywać się na przestrzeni czterech lat, w naturalny sposób zbliżając nas do wydarzeń, ukazanych na łamach filmu “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. 

Andor: sezon 2 – obsada i twórcy 

W pierwszoplanowej roli zobaczymy ponownie Diega Lunę, któremu partnerują na ekranie: Alan Tudyk, Stellan Skarsgard, Adria Arjona, Robert Emms, Denise Gough, Genevieve O’Reilly i Kyle Soller. 

Twórcą produkcji jest Tony Gilroy – scenarzysta “Łotra 1”. 

Kiedy premiera?

“Andor 2” nie widnieje wśród tegorocznych zapowiedzi Disney+. Można więc oczekiwać, że na premierę nowych odcinków będziemy musieli zaczekać do 2025.

Źródło: instagram.com/diegoluna

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.